sert plastik

sayın vede değerli arkadaşlar honda civic fb7 kasası malum kokpiti sert plastik ,peki göğüs kaplanırmı yumuşak malzemeyle yada kaplayan yer varmı ,eğer varsa maliyeti fazlamıdır bilgisi olan arkadaşlarımız varmı ,yeni toyota yumuşak malzeme bu hondanın yaptığı revamı???

kara82

0
Aracınız
Peugeot 3008in vites cevresindeki plastigi gordum, cok daha sertti ve cok fazla ses yapiyordu, megane 2 lerin de klima ve teyp civari da oyle. Civic'in plastigi henuz ses yapmiyor. bu yuzden bence sorun yok

kaplansa belki sunideri ile kaplanır,istanbul da artcar bi sorun derim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
bu kaplamalar çok üst düzey araçlarda oluyor bildiğim..para yonunden çok tutmasa ben de kadife kaplama yaptırmak isterdim..ama 200-300 liraya yapacaklarını sanmam..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Walla keşke öyle biryer olsa uygun fiyata yapan :( ama oto döşeme işi yapan bu tür yerler oldukça yüksek fiyat istiyorlar diye biliyorum.

Aracınız
Turkiye deki bir Honda bayi muduruyle pazartesi gunu yaptığım görusmede sert plastikten bahsetmiştim. Söylediklerim malum sert=kalitesiz seklindeydi..mudur ise kesinlikle bu dussuncenin yanlıs olduğu, su ana kadar ses yada baska bir Problem le karsılasılmadığı seklinde oldu.sert=adi dusuncesinin yanlıs olduğunu cogu yumusak malzemeden daha kaliteli oldugunu soyledi..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Turkiye deki bir Honda bayi muduruyle pazartesi gunu yaptığım görusmede sert plastikten bahsetmiştim. Söylediklerim malum sert=kalitesiz seklindeydi..mudur ise kesinlikle bu dussuncenin yanlıs olduğu, su ana kadar ses yada baska bir Problem le karsılasılmadığı seklinde oldu.sert=adi dusuncesinin yanlıs olduğunu cogu yumusak malzemeden daha kaliteli oldugunu soyledi..
Dayanıklılık olarak doğru olabilir (çizilme, darbe vb..) ancak hissiyat olarak maalesef kötü. Aynı sınıf (C sınıfı) araçlardaki malzemelerin kalite hissiyatı gerçekten civicten yüksek (Özellikle golf, focus, Octavia, ceed, i30 gibi). Hatta Toyota bile Auris ve Corollada yavaş yavaş yumuşak malzemeye geçiş yaptı. Keşke ülkemizde satılan civiclerde şu anda amerikada satılan civiclerde olduğu gibi iç mekan olsa .duv.

Geri