Servis fiyatlarına DUR diyelim!

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar ben başlattım lütfen siz devam edin. Servislerin araç bakımı adı altında soygun yapmalarına tepki gösterelim. Forumda tepki göstererek sesimizi duyuramıyoruz. Siz de cimere bu konuyla ilgili bir yazı yazıp buraya resmini atın. Düzensizliğe,haksızlığa tahammül edemiyorum, kanıma dokunuyor. Siz de destek verirseniz ses getirebiliriz. 92D22A40-85FC-4B66-A665-1DB95D90B251.png

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Güncel

Ekli dosyalar

• DFBF1EDB-2067-4BCC-A156-87C119FBF2F9.jpeg
    DFBF1EDB-2067-4BCC-A156-87C119FBF2F9.jpeg
    181.1 KB · Görüntüleme: 120

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Tepkinizde çok haklısınız. Fakat bu iş çok kapsamlı ve bakanlığın bu işle uğraşacağını hiç sanmıyorum. Yüzlerce marka ve model var. Hepsi için ayrı ayrı tavan fiyat belirlemesi gerekecek.
Yinede dediğiniz gibi toplumsal bir tepki olursa, belki bir girişim yapabilirler.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kendi aracımız için konuşuyorum. Diğer markalari kastetmiyorum söylediklerim yanlış anlaşılmasın fakat 'belki ariza yapar' diye servise bu kadar para bayılmam. 10k bakımına dahi gitmedim. En basit sorunlari bile kullanıcı hatasına bağlayan bir zihniyetin verdiği garanti benim için açıkcası cezbetmiyor. Ne kadar ucuza halledersem bakımı benim için o kadar iyi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2018
Kendi aracımız için konuşuyorum. Diğer markalari kastetmiyorum söylediklerim yanlış anlaşılmasın fakat 'belki ariza yapar' diye servise bu kadar para bayılmam. 10k bakımına dahi gitmedim. En basit sorunlari bile kullanıcı hatasına bağlayan bir zihniyetin verdiği garanti benim için açıkcası cezbetmiyor. Ne kadar ucuza halledersem bakımı benim için o kadar iyi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Benim aracımda 1500 km'de.10bin bakıma servise gitmekte bende kararsızım.En yakın servis gidiş geliş 500 km.

Gerek arıza durumunda gerek bakım da fiyatlarda bir istikrarın olmaması ve bir standartın oturtulması adına tepki gösterilmesini çok doğru buluyorum. Evet bende bir haksızlık ve soygun olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı işe ve aynı hasara istenen meblağlar farklı farklı servislerde çok farklı fiyatlandırılmakta. Son derece haklısınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Gerek arıza durumunda gerek bakım da fiyatlarda bir istikrarın olmaması ve bir standartın oturtulması adına tepki gösterilmesini çok doğru buluyorum. Evet bende bir haksızlık ve soygun olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı işe ve aynı hasara istenen meblağlar farklı farklı servislerde çok farklı fiyatlandırılmakta. Son derece haklısınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam siz de yazın cimere. Ne kadar çok başvuru olursa bi çalışma belki yapılır.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim aracımda 1500 km'de.10bin bakıma servise gitmekte bende kararsızım.En yakın servis gidiş geliş 500 km.

Hocam gidelim servise niye gitmiyoruz ki? Biz bu arabaları 6 yıl garantisi var diye aldık. 6 yıl soyulalım, kazıklanalım diye almadık. Servis fiyatlarına tepki gösterelim. Bi düzenleme yapılırsa sizin de yol masrafınız çıkar o zaman

Aracınız
Civic FB7 2013
Servis fiyatlari dişarıya göre 3 kat pahalı. Sadece subap ayarı için giderim. Sanayide de baştan savma yapıyolar. O yüzden yagı, bujiyi, filtreleri frenleri kendim değiştiriyorum. Denemekten korkmayın. Artık ulaşabilecegimiz çok kaynak var. Ustaların çogunluğu aracınıza sizin kadar özenli davranmıyor.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri