Shell LPG menzili çok düşük.

Aracınız
Civic FB7 2012
bende hepsini denedim shell ozellikle km.olarak hep dusuktu performans iyiydi ama menzil hep dusuk oldu guzergah kisi sayisi hava sartlari hep ayniydi diger markalari aldigim yakitlar hep shelden fazla gitti kalitesine performansına bise dedigim yok ama menzilde shell sinifta kaliyor menzilden dolayi fazla gidiyo diyen arkadaslara sasiyorum biz hesap yapmayi bilmiyoruz galiba.artik ya opetten yada milangazdan aliyorum opetin yakitini brc servisi onceden onermiyordu en son gaz ayarina gittigimde yine sordum bu sefer bana opet aygaz yakitini duzeltti artik rahatlikla kullanabilirsin dedi artik ya opetten yada milangazdan aliyorum
aynen benım tespit lerimdede Shell az gitti
bende en uzun Aygaz gitti ... aygazı servısler vs onermıyor lar ama ben performans ve menzılden memnun kaldım..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam uzun yol veriniz midir bu kmler acaba

Hürmetler

Evet hocam Van’dan Kars’a gez amaçlı gittik dönüşte de aynı km’yi yakaladık. Ben de şaşırdım çünkü düz bir yol da değil yer yer uzun yokuşlar da vardı. Artık shell’den devam ederim diye düşünüyorum burda da genel tavsiye bu yönde olduğu için.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
bp den depoyu fulledim ve bitene kadar devam ettim. sonuç bir depoyla 422 km. 12 km si benzin olduğunu varsayacak olursak 410 km bence gayet hesaplı. bu arada aracı şehir içi, otoban, sakin, performanslı her şartta sürdüm... IMG_20201021_165545.jpeg

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar bu arada shell in dolum istasyonu yokmuş. yakıtı nerden bulursa alıyormuş. dolum istasyonu olanlar, opet, petrol ofisi, bp( bildiklerim bunlar)

kim dıo onu ya ???

Arkadaş lar bılmedıgınız bir seyi bılıyormus gibi paylasım yapmayın yanlıs yönlendirme ye girer bu. bilgi veriyor iseniz kaynağı nı iyice arastırın....

Terminallerimiz
Shell & Turcas’ın Türkiye genelinde üç adet kendi işlettiği ve beş adet de müşterek işletilen olmak üzere toplam sekiz adet akaryakıt terminali bulunmaktadır. Bu terminallerde Shell & Turcas’ın hissesine düşen kapasite 491.419 m3’tür. Ayrıca Shell & Turcas’a ait iki adet de LPG dolum ve depolama tesisi mevcuttur. Bu tesislerde Shell & Turcas’a ait kapasite de 1.360 m3’tür.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
bp den depoyu fulledim ve bitene kadar devam ettim. sonuç bir depoyla 422 km. 12 km si benzin olduğunu varsayacak olursak 410 km bence gayet hesaplı. bu arada aracı şehir içi, otoban, sakin, performanslı her şartta sürdüm... Ekli dosyayı görüntüle 262208

Süper... Ben en son P.ofisinden doldurdum 303 km de bitti, komple şehir içi. Sabah Bp den doldurdum, 295 km menzil gösterdi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Güzergah: Ankara- İstanbul
Shell full depo ile menzil 467 km.
Hız 130-140 km arası ,yer yer trafik durumunda100-110 km ve uygun yerde 140-150 km..
Normalde 120 km ortalama hız ile kullanırım , bugun biraz hızlı kullandım kendi sürüş alışkanlığıma göre ama yakıt 7.4 ile tamamladım,daha iyisi çok çok zor bu hızda...
Shell ve Civic bence gayet başarılı yakıt konusunda.

Geri