Sıfır araç plakasında hasar kaydı gözükmesi

Bu akşam dedim 5664te plaka sorgusu yapıyım 2 önce bayiden aldığım sıfır arabada pert kaydı var.... ne yapmam gerekli arkadaşlar
bfde354793dce64389a7f76d3bd92d46.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şase numarası son rakamı benimkiyle tutmuyor ama bunun çıkması normal değil plaka hangi araçtan çıktıysa silmemişler galiba buda bana hep sorun acıcak gibi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Şase numarası son rakamı benimkiyle tutmuyor ama bunun çıkması normal değil plaka hangi araçtan çıktıysa silmemişler galiba buda bana hep sorun acıcak gibi

Hasar tarihi de tutmuyor, bu konuyu bayii ve sigortacınız ile görüşün bu tür sorunlar olabiliyor ve çözülebiliyor diye biliyorum.

Arkadaşımın ikinci el aldığı arabada da başına gelmişti bu olay. Plaka daha önceki sahibinin üzerindeyken kaza olmuş. Düzeltilebilir bir durum. Sigortacınızla görüşün.

Aracınız
Plakanız daha önce kullanılmış bir plaka %90 trafikten düşünce araçlar tekrar veriliyor ayni plakalar bir polis tanıdığınız varsa trafikte çözümü mutlaka söyleyecektir

Aracınız
çıkma plakalarda bu olan bir durum. yakında trafik cezası da gelir şaşırmayın :)
0 arabaya 0 plaka vermeyen türk polisini de alnından öpüyorum.

Aracınız
aynı sorum benım 2014 de aldığım aracda yaşadım sorgulattığımda 2 adet kaza cıkıyor arac 2014 model kaza 2010 2012 de cıkıyor yani başkaqbır aracın plaka ben sorun yapmadım oyle kaldı 1 sene sonra satarken alıcak adam sorgulatdı hiçbirşey cıkmamış silinmiş yani ama düzelttirebılırsınızde.

Aracınız
Samsun da iki yıl once sıfır aldığım aracıma eski plaka mı almak ıstemiştim.. Sıfır araçlara sıfır plaka veriliyor demişler Di. Diğer illerde bu geçerli değil galiba

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri