Sıfır Aracım Dolu Hasarı Oldu Ne yapmalıyım ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Dostlar, Merhaba
2020 haziranda Sıfır aldığım aracım,

Malumunuz 22 Mart 2021 Tarihinde ANKARA' ya dolu yağdı Aracım doluya maruz kaldı.
Kasko şirketimi(EUREKO) aradım Mini onarım karşılanır 8 adet e kadar dedi.
Bende Anlaşmalı olan RS AUTO ya gittim Dediler ki Dolu hasarı mini onarıma girmez.
-Sigorta şirketinin söylediğini söyledim ve kendi dikkatimi çeken bir kaç büyük göçük var mini onarımla sadece onları yapın zaten 8 i karşılıyor kasko dedim. "YAPMAYIZ BİR TARAFI DÜZELTİRSEK DİĞER TARAF KALKAR GİBİ ŞEYLER SÖYLEDİLER."
-Bende Tamam Mini onarımı kullanın sadece kaput ve bagaj kapağını yapın üzerini ben nakit vereyim dedim. ÜZERİNE 2250 ₺ istediler.

-Komple kaskodan yaparsam Cebimden para çıkmayacak ama yaklaşık 5000 ₺ Hasar işleyecek ve hasarsızlık indirimim olmayacak.

Sizce Ne yapayım Kaskoyu bozayım mı ? Yoksa 2250 ₺ vereyim mi ? (1000 ₺ İstese yaptıracaktım.)
Başka Serviste daha ucuza yaptırabilir miyim ?

Cevaplar için Şimdiden çok teşekkürler.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Dostlar, Merhaba
2020 haziranda Sıfır aldığım aracım,

Malumunuz 22 Mart 2021 Tarihinde ANKARA' ya dolu yağdı Aracım doluya maruz kaldı.
Kasko şirketimi(EUREKO) aradım Mini onarım karşılanır 8 adet e kadar dedi.
Bende Anlaşmalı olan RS AUTO ya gittim Dediler ki Dolu hasarı mini onarıma girmez.
-Sigorta şirketinin söylediğini söyledim ve kendi dikkatimi çeken bir kaç büyük göçük var mini onarımla sadece onları yapın zaten 8 i karşılıyor kasko dedim. "YAPMAYIZ BİR TARAFI DÜZELTİRSEK DİĞER TARAF KALKAR GİBİ ŞEYLER SÖYLEDİLER."
-Bende Tamam Mini onarımı kullanın sadece kaput ve bagaj kapağını yapın üzerini ben nakit vereyim dedim. ÜZERİNE 2250 ₺ istediler.

-Komple kaskodan yaparsam Cebimden para çıkmayacak ama yaklaşık 5000 ₺ Hasar işleyecek ve hasarsızlık indirimim olmayacak.

Sizce Ne yapayım Kaskoyu bozayım mı ? Yoksa 2250 ₺ vereyim mi ? (1000 ₺ İstese yaptıracaktım.)
Başka Serviste daha ucuza yaptırabilir miyim ?

Cevaplar için Şimdiden çok teşekkürler.
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Kaskoyu bozup bozmama konusuna bir şey diyemem ama aracınızı bu işlerde referansı olan bir işletmeye emanet edin. Aksi halde ucuza veya daha hızlı yapan yerler yüzünden aracınızdan soğursunuz. Aracın her yerini dalga dalga edip size teslim ederler.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ankara RS Auto önerir misiniz ?
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Kaskoyu bozup bozmama konusuna bir şey diyemem ama aracınızı bu işlerde referansı olan bir işletmeye emanet edin. Aksi halde ucuza veya daha hızlı yapan yerler yüzünden aracınızdan soğursunuz. Aracın her yerini dalga dalga edip size teslim ederler.

Aracınız
Civic FB7 2015
Boyasız göçük onarım yapan profesyonel firmaya gidin derim belki cebinizden çıkar ama hasar kaydı da olmaz boya işlemi de olmaz, Antalya da olsanız yer tavsiye ederim ama Ankara'yı bilmiyorum

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FB7 2012
Geçmiş olsun hocam. Geçen sene eylülde ben de doluya yakalandım İstanbulda. 367 tane göçük oluşmuş. Kaskodan yaptırdım “Auto King” de. Sadece 1 tane göçüğün hafif izi kaldı, nazarlık olsun o da artık. 3000 TL tramer işlemiş, inanın umrumda değil. Kasko zaten bu tarz günler için.

Aracınız
Ben birkaç defa göçük düzelttirme için Ankarada DENT TEKNİK Alim Ustaya gitmiştim. 10 numara iş yapıyor ama kasko, fiyat vs.. görüşmelisiniz.
Nette bilgileri, adresi, telefonu var.

Geçmiş olsun.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Geri