Sıfır araçta 2 el şüphesi

Aracınız
Showroom araçlarını sizce ne yapıyorlar? İkinci el olarakmı satıyorlar? Ben söyleyeyim, yeni araç geldiğinde showroomdaki aracı satıp yeni geleni onun yerine koyuyorlar...

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...
Ben showroom aracı olduğunu söyleyerek satılacağını düşünüyorum çünkü yazdığım gibi özellikle şoför tarafı kapı eşik ve plastiği bariz çiziklerle dolu oluyor.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selam arkadaşlar bu konuyu ben açmıştım Ne ne yazık ki aracı bayram öncesi teslim ettim. İkinci el şüphesi vardı ya şöyle tahmin ediyorum araç fabrikadan çıkarken acemi bir montajcıya denk geldi ki

Gaz pedalı altındaki plastik hiçbir zaman oturmadı 1400 devirde hiç kesilmeyen dırrrr sesi
Göğüste cızırtı sesi

Servis aracı fabrikaya yollayayım göğüs değişsin dediler bende aracı onlara sattım Yeni HONDA Civic hecbek turbo aldım şu an memnunun 4 gündür bende şimdilik sıkıntı Yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
hayırlı olsun eski arabanızı ne kadara almış olduğunuzu hangi bayiden almış olduğunuzu kaç kmde ne kadar satmış olduğunuzuda paylaşır mısınız?

Handa civic elegans benzin otomatik 2017 model sıfır aldım 14 şubatta 83.500 Tl almıştım 84 bin tl yede yine aldığım firmaya sattım 2017 model Honda civic hecbek aldım. 105 binliraya bana mal oldu 21 bin fark verdim ama İnan değdi İngiliz üretimi ile Türkiye' üretimi arasında çok fark var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri