Sizin araçta böylemiydi

Herkese yeni yıllar öncelikle 2 gün önce aldığım executive modeli araçta şüphelediğim bir kaç durum var.... ilk alırken araçı hazırlayan kişi koltuk poşetlerini yırtmıştı ve vites konsol kısmını jelatinini kaldırmıştır piano black kısmınlarda kılcal çizikler vardı abi bezle sildim dedi ondandır teslim edilirken her şey sökerlermi.... 1. Si bu normal mi
2. İse benzin kapağı kaportanın biraz dışında kalıyor açılırken bi tuaf sanki kopacakmış gibi kazalı bi araçı kaportasını yaparsınız kaporta tam oturmaz ya onun gibi...
Birde bütün kapıları yavaş itelediğinizde kapılar kapanıyor sadece sağ ön yolcu tarafı kapanmıyor... hatta eşim kapattı diye çıkış yaparken araç kendini kitlememiş sabaha kadar açık kalmış....
araç sanki bana fuara koydukları araba gibi geldi yada honda içinde sergiledikleri bunlar normalmi, yoksa onu nasıl anlayabilirim... dükkandaki yada fuarda sergiledikleri araba olup olmadığını...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Diğerleri için birşey diyemeyeceğim ama benim aldığım araçta da koltuk poşetleri sökülmüştü jelatin çıkarılmıştı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5211]Kerem86[/MENTION] Öncelikle aracınız hayırlı olsun, piano black kısımları çizik şekilde keşke teslim almasaydınız, bezle sildim çizildi bahane olamaz sonuçta sıfır araç alıyorsunuz.Beyaz eşya bile çizik olsa çizik parçanın değişimini veya makinanın değişimi istenebiliyor iken, 100bin TL lik bir araçta kabul edilebilir bir durum değil.
Aracı satın aldığınız bayiiye gidip problem gördüğünüz yerleri düzeltmelerini isteyebilirsiniz, aracın show room aracı olup olmadığını anlamanız şu aşamada zor, görünen pislikleri zaten tamir etmişlerdir.

Biraz iyi niyetli düşündüm sadece aklıma kötü birşey getirmek istemedim ama bide 1 bucuk aydır araç bekliyorum eski araçımıda bayiye vermiştim araçsızlık zordu aldım direk ama kapının ittiğinzde kapanmaması ve benzin kapağının dışarda durması sinir bozucu oldu arabayı test etmeden aldığım gibi alırkende çoğu şeyine bakmadan teslim aldım bi servise gideyim haftya bakalım ne diyecekler

Aracınız
Aracınız hayırlı olsun. Bende 6 ay kadar önce aldığımda jelatinleri yanımda söktüler ve araca boya kontrolü, ölçümü yaptırmıştım bişey çıkmadı.
-Fakat arka sol kapı bariz dışarda duruyordu ve söyledim sonra ayarladılar düzeldi.
-Gene aynı şekilde depo kapağıda belli belirsiz hafiften dışarda duruyor ve pek önemsemedim.

Yani diyeceğim öncelikle piano black yani parlak siyah boyaya bezi az fazla bastırsanız çizer, ayrıca belli belirsiz kaporta işlerini iletirseniz ayarlıyorlar ve teşhir araçlarının özellikle şöfor kısmı döşeme ve taban halı kısmı yıpranmış oluyor bilginize...

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bendede sadece ekranda jelatin vardi onemsemedim acikcasi ama benim 4 kapida itince kapanmiyor az hizli kapamak gerekiyor.

[MENTION=3027]gokselinyeri[/MENTION] benim 3 kapı hafif ittiğimde kapanıyor sadece sağ ön kapı biraz hızlı itmek gerekir düşündüm belki showroom arabası ise 3 kapı çok kullanmışlarda ac kapa ac kapa sağ öne az açılmış kapanmış gibi belkide ayarıyla ilgili sıkıntı vardır haftaya bi gecen bakalım ne diyecekler

[MENTION=3027]gokselinyeri[/MENTION] hiç bu açıdan düşünmemiştim bütün araçlar benzinli evt showroomdaki benim araç lpgli teşekkürler bu bilgi için mantıklı geldi

Aracınız
FB7 yeni çıktığında bu kadar çok sorun duymamıştım.Yeni kasa alanların çoğunda şikayetler duydum bu honda Türkiye ne zaman adam olacak merak ediyorum.Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin insallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri