Şoför Koltuğundan Gelen Değişik Ses

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Çok teşekkür ederim ilginize. Pazartesi servise götürüp baktıracağım. Aracı yeni aldım benden önceki sahibi bir bakımı dışarıda yaptırmış araç 2020 çıkışlı. Umarım garanti altına alırlar.
1 bakım atlayınca yanlış bilmiyorsam garanti dışına çıkmıyor tabi akabinde yani şuan olduğu gibi Honda yetkili serviste bakım yaptırmak isterseniz...İyi araştırmak gerekiyor...Tam emin değilim..

Son karar tabiki sizin. Saygılar

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Yok hocam maalesef. Sırttan geliyor. Dedikleri gibi sırt iskeletinden muhtemelen. Pazartesi baktıracağım.
Koltuk arkasında fermuar var açın bakın alttan göreceksiniz o mekanizma ötüyor slikon sprey vs kısa süreli kesebilir ama kronik ses.

Ad Soyad
sadettin furkan yörür
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
SORUN ÇÖZÜMÜ-TESPİT
Herkese çok teşekkür ediyorum. Mesaj attınız, bilgilendirdiniz. Fİkirler sundunuz. Bugün servise gittim. Bakımımı hemen serviste yaptırırsam tekrar garanti kapsamına alacaklarını söylediler. Bakımını yaptırdım böylelikle aracım garanti kapsamına girdi. Servis müdürü ile test sürüşüne çıktık ancak daha otururken sorunu anladı. Sırt mekanizması/bel desteği taraflarının değişmesi gerektiğini belirtti. Böylelikle garantiden sorunum çözülmüş oldu. Bana destek veren ve sorunum için yazan herkese teşekkür ediyorum. Forumda bilgilendirme olarak kalsın. Araç hb.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
SORUN ÇÖZÜMÜ-TESPİT
Herkese çok teşekkür ediyorum. Mesaj attınız, bilgilendirdiniz. Fİkirler sundunuz. Bugün servise gittim. Bakımımı hemen serviste yaptırırsam tekrar garanti kapsamına alacaklarını söylediler. Bakımını yaptırdım böylelikle aracım garanti kapsamına girdi. Servis müdürü ile test sürüşüne çıktık ancak daha otururken sorunu anladı. Sırt mekanizması/bel desteği taraflarının değişmesi gerektiğini belirtti. Böylelikle garantiden sorunum çözülmüş oldu. Bana destek veren ve sorunum için yazan herkese teşekkür ediyorum. Forumda bilgilendirme olarak kalsın. Araç hb.
Yardımcı olduysak ne mutlu
Geri dönüş için teşekkürler..
Sorununuzu çözdüğünüze sevindim.

1(Bir) Bakım atlayınca ve başka bi durum yoksa Honda yetkili serviste Bakım yapıldığı takdirde araçlarımız garanti kapsamına alındığını daha önce duymuştum netleşmiş oldu... İyi günler

Son karar tabiki sizin. Saygılar

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
SORUN ÇÖZÜMÜ-TESPİT
Tekrar aynısı olacak ama sorun çözülmüş sevindim.

Geri