Sogukta calismama

kara82

0
Aracınız
Arkadaşlar, sabah eksi iki derece gösteriyordu, antifriz eksi 15 derece olculmustu ama bir turlu calismadi. Marsa basinca mars motoru bir kere dondukten sonra sanirim bujilerden tik tik ses geliyor ve mars motoru dönmüyor. Ayrica lastik basinc sensörü, abs uyarisi gibi bir cok ikaz kontagi ilk acinca sirasiyla ekrana geliyor.

kara82

0
Aracınız
Akude sorun yok, isiklar yaniyor. Telefonla gorustum Biraz once hanim calistirmis, markete gidesiye kadar gösterge hatalarini verdi, araba isininca duzeldi diyor

tugi

0
Aracınız
aynı sorun 2 gün önce başıma geldi ama benim akü bitmişti..Ayrıca ışık arızası vermemişti. Marş dinomosu dönmedi çalışmadı..Aküde kırmızı lamba yanıyor

akü sarjı azaldığı veya bitttiği zaman beyin genelde sistemleri teker teker kapatır ve hata sinyalleri verir. [MENTION=1476]tugi[/MENTION] de aracı calıştıracak kadar bile enerji yoktu o yüzden hiçbişe olmadı

kara82

0
Aracınız
Evet dediginiz gibiymis, servise goturdum, nasil oldugunu anlatinca usta aku zayiflamistir dedi, sonra olcunce de degerin dokuzun altina dustugunu yani zayiflamis dedi. Garantiden degisti. Bu arada akunun garantisi 3 yilmis, diğerleri 6 yil

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
hadi aküyü geçtim de honda 6 yıl içinde acaba neyi kendi kusuru olarak görüp garnti kapsamına sokuyor merak ettim. geçenlerde marş dinamosunu söktürdüm ve bakım ve yağlamasını yaptırdım garantiden. o da zar zor.

frkn

0
Aracınız
Benim aracım 120 binde 2012 FB7 aküyü yeni değiştirdim bu 3.akü oldu.45 ilk akünün sıkıntıları bunlar ve arada sogukta marş bazen uzuyor bu da marş motorunun yağından kaynaklandığını düşünüyorum

kara82

0
Aracınız
Benim aracım 120 binde 2012 FB7 aküyü yeni değiştirdim bu 3.akü oldu.45 ilk akünün sıkıntıları bunlar ve arada sogukta marş bazen uzuyor bu da marş motorunun yağından kaynaklandığını düşünüyorum
Acaba 60 lik takilsa problem olur mu ve aku yuvasina sığar mı? Önceki aracım seat cordoba idi ve mevcuda gore daha büyük bir akü takmistik, usta yerlestirirken cok zorlanmisti

tugi

0
Aracınız
Acaba 60 lik takilsa problem olur mu ve aku yuvasina sığar mı? Önceki aracım seat cordoba idi ve mevcuda gore daha büyük bir akü takmistik, usta yerlestirirken cok zorlanmisti

2 gün önce 60 amper yiğit aküyü 170 tl ye taktırdım. Maşallah hiç bir sıkıntısı yok.. 45 likte marş basınca uzama sesi geliyordu ses mes kalmadı 60 lık takınca

Geri