Civic FC5 Sol Ön Camda Su Toplanıyor

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 FC5 Makyajlı kasa aracımda yağmurlu havalarda sağ şoför camında ayna hizasından başlayarak alta kadar inen su birikmesi oluyor. Silecek suyunu cama sıktığımda da aynı şeyle karşılaşıyorum. Aynayı rahat göremiyorum bundan dolayı. bir kaç resim attım. az çok belli oluyor bu problem.

1577431505898.png
1577431518743.png
1577431531595.png

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2019 FC5 Makyajlı kasa aracımda yağmurlu havalarda sağ şoför camında ayna hizasından başlayarak alta kadar inen su birikmesi oluyor. Silecek suyunu cama sıktığımda da aynı şeyle karşılaşıyorum. Aynayı rahat göremiyorum bundan dolayı. bir kaç resim attım. az çok belli oluyor bu problem.

Ekli dosyayı görüntüle 256147
Ekli dosyayı görüntüle 256148
Ekli dosyayı görüntüle 256149
Bu husus FC5 kullandığımda benimde dikkatimi çekmişti ama ön cam eğim açısı dikleştikçe ve yan ayna cam köşesinden bağlıysa aerodinami nedeniyle böyle bir su birikim alanı oluşabileceğini düşünüyorum.
FD6/FB7lerde böyle bir durumla karşılaşmadım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu ürün niken ve anlaşılan oldkça kaliteli..

Biraz önce almak üzere yola çıktım fakat kromlu olması nedeniyle aracımı görünce soru işareti belirdi. Şimdi bu rüzgarlığın krom çıtası var ama benim araca da alırken verdikleri pakette aynı yerde krom çıtalar eklendi veya orjinalinde vardı. Bu çıta ile mevcut aynı yere nasıl monte olur? Bu işi çözemediğim için almaya gitmekten vazgeçtim. Bi akıl verirmisiniz

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben cam rüzgarlığı taktırmıştım. Hem silecekten gelen suyu üstünden götürüyordu hem de yağmurlu havalarda inceden camı açabiliyordum.
aynen 2019da aldığımda bende direk cam rüzgarlığı aldım bu zamana kadar yan camlar ile ilgili sorun yaşamadım. Ama arkadaşların dediği gibi fren yaptığında tavanda gelene bişey yapamıyorum malesef.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu ürün niken ve anlaşılan oldkça kaliteli..

Biraz önce almak üzere yola çıktım fakat kromlu olması nedeniyle aracımı görünce soru işareti belirdi. Şimdi bu rüzgarlığın krom çıtası var ama benim araca da alırken verdikleri pakette aynı yerde krom çıtalar eklendi veya orjinalinde vardı. Bu çıta ile mevcut aynı yere nasıl monte olur? Bu işi çözemediğim için almaya gitmekten vazgeçtim. Bi akıl verirmisiniz
Aracımı aldğımda orjinalinde çıtalarda krom mevcuttu ve bende nikel marka aldım üstünde krom çıtası olandan ilk başta tereddüt ettim ama sonrasında uyguladığımda tam üstüne denk geldi.
Alacağın ürünün ön taraf için söylüyorum uç kısımlarında çentik var cam arasına sokmak için ve rüzgardan esneme falan yapmıyor. Ağustos 2019'dan beri ben kullanıyorum

Aracınız
Civic FC5 2017
Sunpex en iyisi bu aracın orjınalı üst kısım kromdur alt kısımda krom yoktur eklenti altlara olur. Üstlere montaj yapılabılır ama onun da bir montaj şeklı var aldıgınız yere yaptırın derim.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracımı aldğımda orjinalinde çıtalarda krom mevcuttu ve bende nikel marka aldım üstünde krom çıtası olandan ilk başta tereddüt ettim ama sonrasında uyguladığımda tam üstüne denk geldi.
Alacağın ürünün ön taraf için söylüyorum uç kısımlarında çentik var cam arasına sokmak için ve rüzgardan esneme falan yapmıyor. Ağustos 2019'dan beri ben kullanıyorum
yani iki tane krom üstüste mi gelmiş oluyor??

Geri