Civic FD6 Sol önden gelen vuruntu sesi

Aracınız
Civic FD6 2011
Selamın aleyküm arkadaşlar 2011 premium aracımı yeni aldım. Sert çukurlarda ve özellikle beyaz tırtıklı çizgilerde aracın sağ ön tarafından direk şaseye vuruyormuş gibi ses geliyor. Alır almaz servisede soktum aracı herhangi birşey söylenmedi. Ancak beni çok rahatsız etti bu ses. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eld

0
Selamın aleyküm arkadaşlar 2011 premium aracımı yeni aldım. Sert çukurlarda ve özellikle beyaz tırtıklı çizgilerde aracın sağ ön tarafından direk şaseye vuruyormuş gibi ses geliyor. Alır almaz servisede soktum aracı herhangi birşey söylenmedi. Ancak beni çok rahatsız etti bu ses. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam benzer ses bendede vardı 2011 hb aracımda kağnı arabası gibi ses yaparsı rot merkezi denilen bi parça değiştirdi ustam o kırılmış şuanda ses yok çok şükür. Şuna benzer bi parçaScreenshot_20200126-215911.jpeg

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
@FeMeKa sağ motor kulağı ve sağ alt takıma güzelce bir bakmak lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İhtimaller,
Motor kulağı
Sağ z rot, rot başları veya rotiller (Alt takımı komple kontrol ettirin),
Direksiyon kutusunda boşluk.

Aracınız
Civic FD6 2011
Cevaplar için sağolun arkadaşlar. Aracı izmit haldız honda servisine götürdüm şikayetimi söyledim baktılar bir saat sonra arayıp sorunun sağ rot başından kaynaklandığını 700₺ ücretle değişim yapılabileceğini söylediler. Bir rot başına bu parayı vermek işime gelmedi tabiki sanayiye gittim. Zirve otomotive durumu anlattım usta bana bu araçlar kolay kolay rot başı bozmaz motor takozuna bakalım dedi baktı ve adam görerek kopuk olduğunu söyledi. Söktürdüm gerçektende kopmuş. Takozu değiştirdim. Sorunum çözüldü. Araçta ses kalmadı. Yetkili servise kalsa hem sorunum çözülmeyecekti hemde verdiğim 700₺ boşa gidecekti.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Cevaplar için sağolun arkadaşlar. Aracı izmit haldız honda servisine götürdüm şikayetimi söyledim baktılar bir saat sonra arayıp sorunun sağ rot başından kaynaklandığını 700₺ ücretle değişim yapılabileceğini söylediler. Bir rot başına bu parayı vermek işime gelmedi tabiki sanayiye gittim. Zirve otomotive durumu anlattım usta bana bu araçlar kolay kolay rot başı bozmaz motor takozuna bakalım dedi baktı ve adam görerek kopuk olduğunu söyledi. Söktürdüm gerçektende kopmuş. Takozu değiştirdim. Sorunum çözüldü. Araçta ses kalmadı. Yetkili servise kalsa hem sorunum çözülmeyecekti hemde verdiğim 700₺ boşa gidecekti.

Geçmiş olsun hocam. Araştırmanız güzel olmuş. Ustada önem arzediyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende fd6 var 66 binde sag onden bozuk yolda tikirti var muhtenelen direksiyon kutusu. Ama normal yolda asfat yamalarinda setlerde ses yok. Ben arabadan ekstra ses gelince rahatsiz oluyorum. Bu sesi yaptirsammi kararsizim. Ve kocaeli gebzedeyim burada iyi bir honda usta varmi. Arabanin butun agir bakimlarini bakimlari yetkili serviste yaptiriyorum. Son iki yag bakimi haric

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri