Sonunda bende sustalıya döndüm [emoji23]

Gulegule kullanın toplam kaç para masrafı var şusdali yapmanın

Gulegule kullanın toplam kaç para masrafı var şusdali yapmanın

Aliexpresten sustali anahtari aldim 25-30 liraya anahtarcıda cektirdim tanidikti ucret almadi alsada max. 15-20 lira bisey immobilizeri soktum taktim oda calistigim kurumda olan elektrikciler halletti onun disarda masrafi ne olur bilmiyorum bana toplam maliyeti 25-30 lira oldu eger dusunursen ben ikitane istemistim aliexpresten aldigim fiyattan gonderebilirim isterseniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Bende alixpressten aldım. Dediğin gibi iç mekanizmayı komple yeni anahtara takıyorsun. Anahtarıda çektirdim ama araç marş alıyor çalışmıyor. İmmobilizer yanıyor ekranda. Sanırım immobilizer çip uzak kalıyor kontak yuvasına sustalıda. onuda ufak bir lehim işlemiyle kablosunu eklemek gerekiyormuş. El becerim var yaparım ama herhangi biyerde lehim kopar okumaz felan yolda kalırız diye yapmıyorum.

Bende alixpressten aldım. Dediğin gibi iç mekanizmayı komple yeni anahtara takıyorsun. Anahtarıda çektirdim ama araç marş alıyor çalışmıyor. İmmobilizer yanıyor ekranda. Sanırım immobilizer çip uzak kalıyor kontak yuvasına sustalıda. onuda ufak bir lehim işlemiyle kablosunu eklemek gerekiyormuş. El becerim var yaparım ama herhangi biyerde lehim kopar okumaz felan yolda kalırız diye yapmıyorum.

Hocam dogru o lehim islemi gerekiyor bende riske değer dedim yaptim ama hic kopacak gibi degil cunku anahtarin icine iyi oturdu parca

Aracınız
Civic FD6 2010

arkadaşım ben de seninle aynı dertten muzdaribim. aliexpress ten kumanda kabı 10 günde geldi 15 liraya aldım. anahtarın ucunu 20 liraya çektirdim. ama çipe dokunmaya çekiniyorum anahtarın başına bir iş gelirse diye. Bursadanım ben de senin gibi. ne yapsak acaba

arkadaşım ben de seninle aynı dertten muzdaribim. aliexpress ten kumanda kabı 10 günde geldi 15 liraya aldım. anahtarın ucunu 20 liraya çektirdim. ama çipe dokunmaya çekiniyorum anahtarın başına bir iş gelirse diye. Bursadanım ben de senin gibi. ne yapsak acaba

Hocam biraz risk alip yapmak lazim benim şansım burda calistigim kurumda tanidigim iyi elektrikciler var onlar yaptilar sagolsunlar tabi youtubeden video izleyip yaptik

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Ben şuanda yedek anahtarı kullanıyorum. 1. anahtarın kabı kırık eğer yaparsam onu sustalı yapacağım. Uygun bir zamanda işlemi gerçekleştireceğim.

Geri