Sonunda bende sustalıya döndüm [emoji23]

Aracınız
Civic FD6 2010
Videolarda iki kabloyla uzatıp lehimlemedik diyor tüm yapanlar biz de öyle yaptık ama inşaallah çip bozulmamıştır şu anda foto göndertmiyorum maalesef

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende anahtarı sustalıya çevirdiğimde İmmo çipini direk koydu lehim falan yapmamıştı. Her modelde aynımıdır?
Ayrica immonun lehimlenmemesi lazim benim immo cipi anahtara yakin duruyor tüp gibi bir sey lehimlenecek bir seyi yoktu ?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FD6 2010
Makyajlı fd6 3 tuş Kumanda, YouTube ve forumlarda yapanlar lehimle iki kabloyla uzatıp yapmışlar biz de öyle denedik ama inşaallah immobilizer bozulmamıştır bozulduysa ne yapmak lazım onun da çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Anahtarcı arkadaşta size bilgi verir. Ben yeni şifre için servisten numara alıyorsunuz diye biliyorum. Tanıdık biri olursa uygun fiyata halledilebilir. Bu en son iş. Siz önce kendi çipinizi kurtarmaya çalışan. İnşâallah halleder.
Makyajlı fd6 3 tuş Kumanda, YouTube ve forumlarda yapanlar lehimle iki kabloyla uzatıp yapmışlar biz de öyle denedik ama inşaallah immobilizer bozulmamıştır bozulduysa ne yapmak lazım onun da çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
http://www.otomobilanahtari.com/acil-iletisim linkteki esnafla whatsapp üzerinden iletişime geçtim. İnstagram sayfasında yaptığı tüm işlemleri paylaşmış var. Her türlü anahtarı sustalıya çevirme ve kopyalama yapıyor. Üstelik anahtarı kargoyla gönderiyorsunuz. Aynı gün hazırlayıp size geri kargoluyor. Farklı forum sitelerinde de kendisi bu işin ustası şeklinde hep olumlu yorumlar var. 75 Tl fiyat verdi. Yedek anahtarı sustalıya çevirsin diye göndermeyi düşünüyorum. Kendim uğraşıpta immobilizeri bozmak istemiyorum.

Aracınız
Civic FD6 2010
İmmobilizer çipini sanırım doğru bağlayamadık, anahtarcıya gittim o da sustalıya çevirmek istemedi riske girmemek için. En azından eski haliyle yedek anahtar olarak çalışır duruma getirdi 70 tl karşılığında, bitmiş pilimin yerine de sıfır pil hediyesiyle beraber bu macera defteri böylece 100 tl maliyetle hiçbir şey yapamadan kapandı benim için. Sağlık olsun çıkacağı varmış demek ki ne yapalım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İmmobilizer çipini sanırım doğru bağlayamadık, anahtarcıya gittim o da sustalıya çevirmek istemedi riske girmemek için. En azından eski haliyle yedek anahtar olarak çalışır duruma getirdi 70 tl karşılığında, bitmiş pilimin yerine de sıfır pil hediyesiyle beraber bu macera defteri böylece 100 tl maliyetle hiçbir şey yapamadan kapandı benim için. Sağlık olsun çıkacağı varmış demek ki ne yapalım

Geçmiş olsun (y) canınızı sıkmayın :)

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Sonunda risk aldım ve kırık olan anahtarimi sustaliya çevirdim. İmmobolizeri elektronik karttan ayırırken biraz zorlandim. Uzatma kablosunu internet hattına çekilen Cat6 cinsi içerisindeki ince kablolardan kullandim. Hem sağlam hemde iletkenliği iyidir. Yeni kumanda kabini aliexpressten getirtmistim. Araci sıkıntısız tek marşta çalıştırdı. Sonuç başarılı. 75 TL cebimize kaldı.IMG_20190221_194518.jpegIMG_20190221_194511.jpegIMG_20190222_081458.jpegIMG_20190222_081510.jpeg

Try to be yourself..

Sonunda risk aldım ve kırık olan anahtarimi sustaliya çevirdim. İmmobolizeri elektronik karttan ayırırken biraz zorlandim. Uzatma kablosunu internet hattına çekilen Cat6 cinsi içerisindeki ince kablolardan kullandim. Hem sağlam hemde iletkenliği iyidir. Yeni kumanda kabini aliexpressten getirtmistim. Araci sıkıntısız tek marşta çalıştırdı. Sonuç başarılı. 75 TL cebimize kaldı.Ekli dosyayı görüntüle 250748Ekli dosyayı görüntüle 250749Ekli dosyayı görüntüle 250750Ekli dosyayı görüntüle 250751

Try to be yourself..

Hayirli olsun hocam

Geri