Spoiler tavsiye

Aracınız
Merhaba arkadaşlar bugün siyah aracıma spoiler sipariş verdim küçük bagaj üstü olanlardan geldiğinde siyah renk yerine karbon veya krom kaplatmayı düşünüyorum krom kapı kolları ve krom cam çıtalarıyla uyumlu olabilir düşüncesindeyim sizin fikriniz ne olur en yakın zamanda fotoğraf ekleyip daha iyi anlatıcam teşekkürler şimdiden

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar bugün siyah aracıma spoiler sipariş verdim küçük bagaj üstü olanlardan geldiğinde siyah renk yerine karbon veya krom kaplatmayı düşünüyorum krom kapı kolları ve krom cam çıtalarıyla uyumlu olabilir düşüncesindeyim sizin fikriniz ne olur en yakın zamanda fotoğraf ekleyip daha iyi anlatıcam teşekkürler şimdiden

Hocam krom spoiler de biraz komik durabilir karbonun da modası devam ediyor zevk meselesi öne çıkmasını istiyorum diyorsanız gunmetal rengi kaplatabilirsiniz çok güzel durur kanattimce

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam krom spoiler de biraz komik durabilir karbonun da modası devam ediyor zevk meselesi öne çıkmasını istiyorum diyorsanız gunmetal rengi kaplatabilirsiniz çok güzel durur kanattimce

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gunmetal kaplamaları internette bulamadım ankarada kaplama yapan yerlerde bu konularda biraz ilgisizde nasıl olucak bilmiyorum karbonunda kalitelisini bulmam lazım

Aracınız
Ustam nerden aldınız bende ankaradayım link veya foto atar mısınız
Benimde araç siyah siyaha boyatıp taktırmayı düşünüyorum

Geri