Spolier ve ön ek

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=438]Absyrtos[/MENTION]

Tek parça olarak bazı aksesuarcılar satıyor, spoiler neyle yapıştırılmıştı ki uçtu?

Aracınız
Civic FB7 2013
@Absyrtos

Tek parça olarak bazı aksesuarcılar satıyor, spoiler neyle yapıştırılmıştı ki uçtu?

Silikonla kendim yapıştırdım silikon dandikmiş tutmadı hiç uçtu gitti, öncedsn bir yerden ön dk aldım ama tam oturmamıştı yine pişman olmak istemiyoeum bizden birisinin aldığı yerden almak istiyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam siyah cam silikonu ile yapıştırın, kaya gibi olacaktır, bu ara özen ticaret üzeriden alım yapılıyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam siyah cam silikonu ile yapıştırın, kaya gibi olacaktır, bu ara özen ticaret üzeriden alım yapılıyor.
Özeni aradım tek parça satışı yokmuş şimdi spolier aldım aynısını ama bulana kadar canım çıktı eskisi gibi bire bir aynıda değil sıkıntı sinir oluyor insan aslında parça alanların aldıgı yerlerı yazıp memnun kaldıkları bir konu olsa çok güzel olur.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Özeni aradım tek parça satışı yokmuş şimdi spolier aldım aynısını ama bulana kadar canım çıktı eskisi gibi bire bir aynıda değil sıkıntı sinir oluyor insan aslında parça alanların aldıgı yerlerı yazıp memnun kaldıkları bir konu olsa çok güzel olur.

hocam konularda alan arkadaşlar aldıkları yerleri ve memnuniyetlerini dile getiriyor, dediğiniz gibi konuda düşünülebilir tabikide.

Geri