Stepne Bölümünde Problem

ArKadaşlar Geçenlerde arkadaşla Bağaj temizligi yaparken birşey fark ettik. Sizinde Kontrol etmenizi tavsiye ederim Malum Sonuçta herzaman baktıgımız bir bölhe değil. .duv. .duv.

Ynt: Stepne Bölümünde Problem

hocam resim görünmüyor ama tahminde bulunmak istiyorum stepne havuzunun içindeki görünen kaynak ve megesleri diyorsanız robot kaynağı onlar normal bir durum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hakan abi, youtube videosu o yüzden yok gibi gözüküyor ;)
Yarın bakalım bizde de aynısı var mı :)

[quote author=NoFeaR link=topic=397.msg4828#msg4828 date=1401465754]
Hakan abi, youtube videosu o yüzden yok gibi gözüküyor ;)
Yarın bakalım bizde de aynısı var mı :)
[/quote]

ben daha önce bakmıştım turgut içerdeki kaynaklar kalitesiz hissi veriyor robot kaynakları bu şekilde oluyormuş

yinede tekrar bakarız :p

Abilerim videoyu izleyince tam olarak nereden bahsettiğimianlayacaksınız Servise durumu bildirdim baktılar ama net bi cvb veremediler sürtünmeden dolayı ola bilir dediler dedim eğzoz ısısından kaynaklanıyor olmasın life kaldırıp baktılar vuruk ezik hiçbirşey yok tam net bi cvb veremedi bende başladım abi 2013 model en fulllu bide dedım alıyosun honda kalıtesı dıyosun güveniyosun ilk 10binde olacak işmi biz bu parayı sorun yaşamayalım diye verdik felan dedim haklısınız efendım dedi tekrar life aldı inceledi baktı yok bişey görünen sonra dedi efendim bu bi sorunteşkilmez dedi benım siğortalar attı tabi dedim ben buna lpg bağlasam varsayalım sızıntıvar malım eriyen kısımda zift alev aldı neolucak dedım senın için sorun teşkil etmez ama benım için sorun dedım eve gider ğitmezde honda türkiyeni sitesinden şikayet dilekcesi doldurdum 2 saat içinde aradılar servisten efendim verdiğimiz hizmetten memlun deılmisiniz felan dedim servis hizmetinizi bilemem aracı zaten aşagı alıyosunuz ne yaptıgınızı görmüyoruz ama sordugum soruyada net bi cevap alamadım bi sorun teşkil etmez dediler dedim artık sinirlenince konusmayı uzatmaım kapattım aradan 1 gun geçti bahçelievlerde çalışıyorum honda park var yenibosna doğusanayi sitesinde oraya götürdüm dedım bana bi cevap veremediler birde siz bakarmısınız gerekirse servisimi değiştiricem ilgilendiler sağolsunlar aracı life aldılar baktılar onlarda birşey göremedi ama resmini cekip merkeze ileteceklerini söylediler şansya honda parkta iken türkiye hondadan bana ulaştılar telefonla honda parkta oldugumu soyledım yetkilileri aradılar aralarında ne konustular bilmiyorum resimleri felan istediler sanırım çok uzattım sanırım kusura bakmayın ama hiç fark edilmeyecek bir yerde oluşan bir problem aynı sorundan mağdur olmamamanız için paylaşmak istedim.Tek mutlu eden olaysa aracımı iç dış ve motor yıkamasını yapıp teslim ettiler honda parka ilği ve alakalarından dolayı teşekkür ederim umarım sorunumu en kısa surede hallederler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam paylaştığınız için teşekkür ederiz, yarın kontrol edeceğim ;)

[quote author=timothyblue link=topic=397.msg4877#msg4877 date=1401477549]
Keske bi resim olsa. Benim silindir tank var stepneye ulasmak biraz skintili is.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[/quote]

stepnenin hemen yan tarafı eğzozun üst kısmına denk geliyor

Geri