Sürekli yanan sinyal lambası

Aracınız
Civic FC5 2018
IMG_8853.JPG

Merhabalar geçen aracımın fotoğrafını çekeyim derken bu şekilde yakaladım ve gözüme çok hoş gözüktü bu sinyallerin sürekli açık kalmasını ve sinyal verdiğim zaman yanıp sönmesini sağlamam mümkün mü? Eğer cevabınız evet ise garantiyi nasıl etkiler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Amerikan park modül takılıyor. Piyasada kalitesi ve işçiliğine göre değişiyor fiyat. Ledlerin böyle sürekli yanması ömrü açısından ne gibi etkisi olur bilemiyorum. Ayrıca elektriksel bir sorunda garanti sıkıntı çıkarabilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
bu konu ile ilakalı mermod var piyasadaki moüllere göre biraz pahalı ama ben 3 yıldır kullanıyourm bir sorun yaşamadım ledlerin parlaklıklarını ayarlayabilecek sistem var modülün içinde ordan kısıp ömrününü uzatabilirsiniz ayrıca sinyal ampulu patlarsa değişimi mevcut ama tabi biraz pahalı olabilir

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba
Peki bu modülleri taktırdığımız da araç garanti dışı kalıyor mu? Nasıl bi etki yaratıyor ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Elektrik aksamında modülle alakası bile olmayan bir sorun çıksa dahi modülü bahane edebilirler söktürüp giderim derseniz de söküldüğü anlaşılıyor motor kaporta vs başka garantiler devam ediyor
Merhaba
Peki bu modülleri taktırdığımız da araç garanti dışı kalıyor mu? Nasıl bi etki yaratıyor ?

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? I-???? (?????)

Aracınız
Civic FC5 2020
Yarı yarıya risk gibi düşünün hocam aracıma cam sunrof ayna modülü ve ön arka led sisler vs takmıştım klimam soğutmuyor sikayetiyle servise gittiğimde garantiden klima radyatörüm değişmişti biraz da servisin yaklaşımı önemli
O zaman 6 sene taktıramıcaz yani ?

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? I-???? (?????)

Geri