Civic FC5 Sürtme Için Öneri

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar selam, sakinilan göze çöp batar misali biri arabamıza sürtüp kaçmış. Ekte fotolar mevcut sizce yaptırmalı miyim yoksa nazarlık olarak kalsın mı? Çamkıran garaj lokal boya satıyor 30 tl civarı pasta cila ile biraz kapatırım diye düşünüyorum. Ankara da bir firma 150tl ye lokal olarak boyayıp %90-95 Boya farkının olmayacağını da söyledi. Önerilerinizi bekliyorum. Temizlerken biraz daha çizikler genişledi. T

Ekli dosyalar

• 20200721_091647.jpg
    20200721_091647.jpg
    167.6 KB · Görüntüleme: 76

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar selam, sakinilan göze çöp batar misali biri arabamıza sürtüp kaçmış. Ekte fotolar mevcut sizce yaptırmalı miyim yoksa nazarlık olarak kalsın mı? Çamkıran garaj lokal boya satıyor 30 tl civarı pasta cila ile biraz kapatırım diye düşünüyorum. Ankara da bir firma 150tl ye lokal olarak boyayıp %90-95 Boya farkının olmayacağını da söyledi. Önerilerinizi bekliyorum. Temizlerken biraz daha çizikler genişledi. T

Benimki de böyle hocam, dokunmadım. Hatta sizinki köşede biraz, dikkat etmeyince belli bile olmuyor. Çok gözünüze batıyorsa rötüş boyası alın, incecik bir fırçayla kendiniz rötuşlayın. Geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam aklimdan geçen bu fakat yaparken daha da kötü yapmak istemiyorum. Yapan arkadaşlar varsa öneride bulunabilir. Insanın zoruna gidiyor daha 6binde arabaların böyle olmasını.
Benimki de böyle hocam, dokunmadım. Hatta sizinki köşede biraz, dikkat etmeyince belli bile olmuyor. Çok gözünüze batıyorsa rötüş boyası alın, incecik bir fırçayla kendiniz rötuşlayın. Geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FC5 2019
gecmis olsun ayni durum benim marspiyelde oldu boydan boya cizmistim daha 1k bile olmadan arac beyaz olunca ince cizgi kotu gorunuyordu bende ince bir firca yardimi ile boya ile kapatmistim. fakat kesin is olsun bantlayip 3 kat surmustum kuruyunca neredeyse hic belli olmuyordu sadece 3 kat surunce boya biraz kalin oldu dokununca anliyorsun. ince surunce sorunsuz olur bence sizinde gozunuze takiliyorsa

2019 civic exe. eco.

gunesec

Özel Üye
Hocam aklimdan geçen bu fakat yaparken daha da kötü yapmak istemiyorum. Yapan arkadaşlar varsa öneride bulunabilir. Insanın zoruna gidiyor daha 6binde arabaların böyle olmasını.

Haklısınız
Hocam lokal boya siparişi verdim şimdi. Kâğıt bant ile maskeleyip kapatabildigim ölçüde kapatmayı deneyeceğim. Sonucları burada yazarım.

Aynen hocam kuruyunca bir bakın, çok kalın olduysa yine maskeleyin, üstünden ince su zımparası ile fazlalığı alın.

Geri