Civic FB7 Sürtüp kaçmışlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Godfather Geçmiş olsun, gözüken izlerin %70 pasta ile temizlenir, kalan boyanın kalktığı çizik yerleri de rötuş yapın. Bende aracımı benzer şekilde sürttüm sadece rötuş yaptım.

Aracınız
Civic FB7 2015
Geçmiş olsun
En kıl olduğum durum insan olan bir not numara bırakır. Muhtemelen mini onarıma girer ama. Fotodan anladığım kadarıyla yer yer boyada kalkmalar ve çizikler var. Pasta cila sonrası rötuş işleminden sonra fazla sırıtmaz gibi.Çizikler derinse pasta işlemiyle gitmeyebilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Çok teşekkür ederim arkadaşlar yarın autoking e götürüp soracam mini onarımı pasta cila yaptırıp rötüşdan sonrada seramik kaplatmayı düşünüyorum. Sitede çarpmışlar bi de güvenlik kamera kayıtlarıda gözükmüyo bi telefon numarası bişey bırak bari sürtüp kaçmak nedir yaa

34 UR 7106

Aracınız
Bu gibi durumlar için kaza anında kayıt yapmaya başlayan araç içi kayıt kamerası işe yarar mı? Hiç böyle bir deneyim yaşayıp kamerayla tespit eden var mı acaba merak ettim?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu gibi durumlar için kaza anında kayıt yapmaya başlayan araç içi kayıt kamerası işe yarar mı? Hiç böyle bir deneyim yaşayıp kamerayla tespit eden var mı acaba merak ettim?
Civiclerde bu durum biraz uğraştırıcı, bende araç içi kamerası var ancak çakmaklık elektriği araç kapandığı anda kesildiği kayıt duruyor, araç kamerasının darbe anında aktif olması için aküden ayrıca güç almak lazım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Çok teşekkür ederim arkadaşlar yarın autoking e götürüp soracam mini onarımı pasta cila yaptırıp rötüşdan sonrada seramik kaplatmayı düşünüyorum. Sitede çarpmışlar bi de güvenlik kamera kayıtlarıda gözükmüyo bi telefon numarası bişey bırak bari sürtüp kaçmak nedir yaa

34 UR 7106
Geçmiş olsun. Çok hafif sürtmüş. Ruhu bile duymamış olabilir. Farkedip bile bile gittiysede bu iş ahirete intikal eder. Trafikte ne şöförler görüyorum. İyi tarafı olay çok kötü değil. Pasta cila sonrası kalan yerler rötuş ile halledilir.

Aracınız
Civic FB7 2013
Var eğer araç içine power bank ile çift kamera kurarsan sürekli kayıt yaptırabilirsin bende yok ama yapan birini tanıyorum imkansız değil ama uğraşması zor kendi aracımda sadece ön camda var :)

Viofo A129 duo kamera seti aldim. Setin park modu var ve akuden enerjiyi aliyor. Aku seviyesi belli bir degerin altina inince enerjiyi otomatik kesiyor. Ayrica, akuyu kullanmak istemezseniz, powerbank baglayip 24 saat kayit da alabilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri