Sürüş anında video izleme

Aracınız
Ben çok memnunum fakat yapan kişi çok önemli çok bir tecrübesi olmalı yoksa üzücü sonuçlara neden olabilir hangi il desiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Çankırıdayım ama Ankara’da yaptırmayı düşünüyorum internetten Ergazi elektronik diye bir yer buldum 100 tl fiyat aldım önerebilceniz Ankara’da bir yer varsa değerlendirebilirim

Aracınız
Civic FC5 2016
Bursa dayız biz ankaradan hiç haberim yok hayırlısı

Az önce işe gelirken bir arkadasim yolcu koltuğuna oturunca emniyet kemeri uyarısı verimiyormu dedi bende yenilerde yolcu koltuğunda uyarı vermiyor dedim formlarda bir kaç yerleşe okudum elegance binmiş 2017 onda ötüyorum yolcu koltuğunda benim 2016 exe LPG modeli yolcu koltuğu uyarı vermiyor emniyet kemeri için sizinkide öylemi acaba yada benimkinden sıkıntı var

İstanbul ici kablo kesmeden eski hizini garanti ederek yardimci oluyorum. 5352425899

S

Silinen üye 20336

Guest
Ben çok memnunum fakat yapan kişi çok önemli çok bir tecrübesi olmalı yoksa üzücü sonuçlara neden olabilir hangi il desiniz

Selamünaleyküm;
Serkan Bey merhaba;

Bursa’daki bahsettiğiniz aksesuarcının adres-iletişim bilgisini belirtebilir misiniz?
Ben de fırsat bulunca bu işlemi yaptırmak istiyorum.

Esenlikler dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bu tür uygulamalar güvenlik fonksiyonunu devre dışı bırakacağı için kaskonuz olası bir kazada işlemez. bilginiz olsun. hem satış danışmanım söyledi hem de sigortacım. belki faydası olur diye not düşüyorum.

Geri