Takali 6 ay olmadi plakalikdaki ledler göz kirpiyor..

eray

0
Merhaba yaklaşık 2 buluşma (6 ay olmuyor) evvel forumdan bir dostumuz vesilesi ile taktırdığım ledlerin (kapı altı 2 defa lehim yedi gene şöför tarafı gitmiş.... Arka plakalıklar devamlı göz kırpıyor....) ama tavan ve bagajda bir şey yok... Uzun lafın kısası dışarı ile uzak veya yakın temas varsa ledlerin ömrü 6 ay....Bence marka seçimine çok dikkat etmek . ... Ha bir de 3 ay evvelden bahsediyorum Ali baba da Türk parası ile 20 tl olan led Pendik sanayide [MENTION=411]kubilay[/MENTION] a aldık 15 tl hem de montajını yaptılar
Yani uzun lafın kısası markaya ve rakama dikkat etmek lazım.

yiğit

0
[MENTION=178]eray[/MENTION] hocam geçmiş olsun.

eray

0
Hallettim. elden ve gözden geçirilmesi gerekenleri gözden geçirttirdim Ustama 3-5 kuruş sıkışmış emeğinin karşılığını da verdim Beni şoke eden hareketler ve görüntüler sundu bana :) mesela ali baba daki mamulun birebir aynısı "hangisi replika " diye sordu..şok oldum.. :) plakalıklardaki ledleri değiştirdim artık geri vitesinin lambasına ihtiyacım yok... :) harita ve diğer aydınlatmayı da ledledim.mükemmel oldu sol şöför kapısının kapı alt aydınlatmasını da tadialt yaptı şimdi herşey mükemmmel bir tek ön parklar kaldı oda gözümde korkuyor ya muayeneye takılırsa diye... kısacası Led bende alışkalnlık oldu ... :)

Geri