Telefon görüşmesini dreksiyondan sonlandırma

Arkadaşlar araçta cyclone navi dvd var blutoth ile telefona bağlıyorum cyclone üzerinden görüşme yapabiliyorum fakat görüşme sonlandırmak için dreksiyon üzerindeki telefon tuşları çalışmıyor bir bilgisi olan varmıdır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şimdi nasıl anlatacağım bilemiyorum ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Telefon arama ve sonlandırma ayarları Ayarlar/Tekerlek kısmında. Cihazlar tüm araçlara uyumlu yapıldığından bu şekilde bir tuş ayarı girmişler.

Bu ayarlar kurcalarken silinebiliyor. (Ben sildim onun için biliyorum) Orjinal ayarları nasıldı o yüzden bilmiyorum belki kurcalamamış arkadaşlar ekran görüntüsü gönderebilirler.

Burada bir öğrenme modu var. Direksiyondaki telefon tuşları ve bu tuşlara basınca , uzun basınca ne yapması gerektiği ayarlanabiliyor.

Sağ taraftan başlat denildikten sonra direksiyondan telefon kapama tuşuna basın. Eğer daha önceden ayarlanmamışsa listeye gelecektir. Ayarlanmış ise yanıp söneceğini tahmin ediyorum. Bu ayarı listeden bir kere tıklayın, siyah görünebilir.
Yine sağdan "Push" a bastığınızda bu ayar için hangi komutu uygulayacağınıza dair bir liste gelecek oradan "Tel kapat" ı seçin.
Bu şekilde az önce başlattığımız yerden durdurarak bu şekilde kaydedebilirsiniz.

Yani başlat diyerek öğrenme moduna geçiyoruz, cihazın görmesi için problemi yada ayarlamak istediğimiz tuşa basıyoruz, cihaz görünce gördüğü bilgiyi listeden seçip bir komut atıyoruz, daha sonra da durdurarak öğrenme modundan çıkıyoruz.

Listeden aynı ayarı seçip Uzun basma yani Long Push durumunda da başka komutlar atayabilir yada boş da bırakabilirsiniz.

Tuş ayarlarında sadece telefon değil, sesle ilgili ayarlarda var.
Bende şu şekilde:
Üst tuş: Basma=Telefon alma Uzun Basma=Video Pause
Alt tus: Basma= Telefon kapatma Uzun Basma=Sessiz (Cihaz üzerindeki MUTE tuşu eksikliği de giderilmiş oldu)

Ekran görüntü şu şekilde ama ayarları dikkate almayın.

05-Jul-17 15-11-31.jpg

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Şimdi nasıl anlatacağım bilemiyorum ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Telefon arama ve sonlandırma ayarları Ayarlar/Tekerlek kısmında. Cihazlar tüm araçlara uyumlu yapıldığından bu şekilde bir tuş ayarı girmişler.

Bu ayarlar kurcalarken silinebiliyor. (Ben sildim onun için biliyorum) Orjinal ayarları nasıldı o yüzden bilmiyorum belki kurcalamamış arkadaşlar ekran görüntüsü gönderebilirler.

Burada bir öğrenme modu var. Direksiyondaki telefon tuşları ve bu tuşlara basınca , uzun basınca ne yapması gerektiği ayarlanabiliyor.

Sağ taraftan başlat denildikten sonra direksiyondan telefon kapama tuşuna basın. Eğer daha önceden ayarlanmamışsa listeye gelecektir. Ayarlanmış ise yanıp söneceğini tahmin ediyorum. Bu ayarı listeden bir kere tıklayın, siyah görünebilir.
Yine sağdan "Push" a bastığınızda bu ayar için hangi komutu uygulayacağınıza dair bir liste gelecek oradan "Tel kapat" ı seçin.
Bu şekilde az önce başlattığımız yerden durdurarak bu şekilde kaydedebilirsiniz.

Yani başlat diyerek öğrenme moduna geçiyoruz, cihazın görmesi için problemi yada ayarlamak istediğimiz tuşa basıyoruz, cihaz görünce gördüğü bilgiyi listeden seçip bir komut atıyoruz, daha sonra da durdurarak öğrenme modundan çıkıyoruz.

Listeden aynı ayarı seçip Uzun basma yani Long Push durumunda da başka komutlar atayabilir yada boş da bırakabilirsiniz.

Tuş ayarlarında sadece telefon değil, sesle ilgili ayarlarda var.
Bende şu şekilde:
Üst tuş: Basma=Telefon alma Uzun Basma=Video Pause
Alt tus: Basma= Telefon kapatma Uzun Basma=Sessiz (Cihaz üzerindeki MUTE tuşu eksikliği de giderilmiş oldu)

Ekran görüntü şu şekilde ama ayarları dikkate almayın.

Ekli dosyayı görüntüle 4799

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Emeğine sağlık, bende cyclone yok. Ama görsem hemen yaparım. Umarım arkadaşın da işini görür.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Denedim ama atamadı, seçimi yapıyor tölerans 5 ama çalışmadı, honda servis sonradan takılmış multimedya ondan çalışmıyor dedi, ısrar edince bakalım dediler tölerans 2 olmalı ve sonra atama yapılmalı dedi tabi yapamadı en son teknik destek almamız gerekiyor usta unutmuş nasıl yapılacağını dediler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Handsfree

Handsfree

2015 fb7 aracımda telefonum Bluetooth ile bağlı fakat tel çaldığında direksiyonda ki tuşlardan açıp kapatamıyorum yardımcı olabilir misiniz.

Tuşlar tüm araçlarda var fakat alt modellerde işlevsiz. Bendede çalışmıyordu navin cihazın takıldığı yerde 25 TL ye soket takıldı ve tuşlar kullanılabilir hale geldi

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Omer42

0
Tuşlar tüm araçlarda var fakat alt modellerde işlevsiz. Bendede çalışmıyordu navin cihazın takıldığı yerde 25 TL ye soket takıldı ve tuşlar kullanılabilir hale geldi

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Radyo tuşları ve ses tuşları çalışıor mu arkadaşlar. Benm radyo kanal değiştirme ve ses tuşlarıda çalışmıyor... naviin bnmde

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Sıtkı Deniz
Aracınız
Civic FB7 2015
Geri