Torpidoya dökülen araç parfümü.

Aracınız
Arkadaşlar öncelikle hayırlı bayramlar. Bugün başıma talihsiz bir kaza geldi ve ağaç kapaklı parfüm gevşeyerek torpidoya döküldü. Aracı kullandığım için yanımdaki arkadaş hemen peçete ile sildi ancak boya kalktı. Vaziyeti çok kötü duruyor maalesef. Ne yapılabilir? Yardımcı olursanız sevinirim..

Ah gardasim bende glade oto kokusu almıştım izgaraya gecmeli akmis altina silince cikti. Tam alt taraf fotografdakim.çözüm yok gibi sanki.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayhanbozkus

Super Moderator
Yönetici
Acaba boyansa eskisi gibi olur mu? Veya kaplama vs.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kaplama en mantiklisi simdi burdan cok kotu bi goruntu olup olmadigi anlasilmiyo ama sizde benim gibi ufak ayrintiya kafayi takan birisiniz galiba o yuzden kaplatilabilir ama iyi malzeme kullandirmalisiniz cunku gogus gunesin direk vurdugu bi yer kabarma kavlama yapmasin sonra

Beyaz Can'dır !

2004 Civic VTEC ES - 06 HA 5741
2013 Civic Elegance - 06 ES 087

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6895]M.Gökhan[/MENTION] Geçmiş olsun, bildiğim bir yöntem yok kaplama da soru işareti güzel durur mu bilemedim.

Aracınız
Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler. Sanırım bir yolu yok, ne boyama ne de kaplama. Kaplama yapılırsa da dediğiniz gibi güneşten kavlayabilir. Alışmak zorundayım sanırım. Olur da bir yolunu bulursam bu konuya yazarım, iyi günler.