Trafik Sigortasi Yaptırırken Lpg mi Benzin mi?

Ad Soyad
mehmet demir
Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar ilk aracım olduğu için biraz acemiyim. Otomobiller konusunda cahilim baya.

Şimdi 2015 premium eco sipariş verdim . araç şu an benim üstümde ama teslim almam için zorunlu sigorta yaptırmam lazımmış.

internetten tekliflere bakıyorum. Araç lpgli. yakıt olarak benzin, dizel, lpg seçeneği var. ben hangisini seçmem lazım . sonucta lpgli de olsa benzin deposu da var? yine de lpg mi secmem lazım ?

Teşekkürler.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar ilk aracım olduğu için biraz acemiyim. Otomobiller konusunda cahilim baya.

Şimdi 2015 premium eco sipariş verdim . araç şu an benim üstümde ama teslim almam için zorunlu sigorta yaptırmam lazımmış.

internetten tekliflere bakıyorum. Araç lpgli. yakıt olarak benzin, dizel, lpg seçeneği var. ben hangisini seçmem lazım . sonucta lpgli de olsa benzin deposu da var? yine de lpg mi secmem lazım ?

Teşekkürler.
Farketmez...yakıt türü...neyse onu seçin..

Sürücü yaşı.motorun kapasitesi.aracın yaşı...şehir kaza oranı... büyükşehir olması..bu tarz veriler fiyatı değiştirir....

M2101K7BG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba.Trafik sigortasında yakıt tipi önemli değil.Ama kasko yaptırcak iseniz aracınız yakıt tipi ne ise o şekilde fiyat teklifi alın.Eğerki aracınız lpg li fabrika çıkışlı değil ise ek teminat olarak ekletin.

Geri