Trim sesi- tavan döşeme ile cam birleşim yeri

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese merhaba,
Arabanın arka cam ile döşemenin birleşim yerinden düzgün yollarda dahi zırıltı şeklinde ses geliyor. İlk başta arka hoparlörden geldiğini düşundüm ancak çıkan ses o bölgeye dağıldığı için yanıldım sanırım. Umarım videoyu çekebilmişimdir. Yol sesi nedeni ile kulaklıktan dinlenirse daha belli oluyor. Daha önce karşılaşan veya fikri olan varsa paylaşabilirse çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ad Soyad
Kaan H.
Aracınız
Civic FE1 2021
Herkese merhaba,
Arabanın arka cam ile döşemenin birleşim yerinden düzgün yollarda dahi zırıltı şeklinde ses geliyor. İlk başta arka hoparlörden geldiğini düşundüm ancak çıkan ses o bölgeye dağıldığı için yanıldım sanırım. Umarım videoyu çekebilmişimdir. Yol sesi nedeni ile kulaklıktan dinlenirse daha belli oluyor. Daha önce karşılaşan veya fikri olan varsa paylaşabilirse çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hocam merhaba , ses tam olarak nereden geliyor ? Benim araçta da böyle bir ses var , düz yolda bile duyuyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese merhaba,
Fc5 mi bu araç? Sunroof ile sol b direği arasına elinizle bastırın kesiliyorsa içerden geçen kablodan kaynaklanıyordur

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Ad Soyad
Süleyman AÇIK
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam fc5. Ama maalesef sag tarafa dogru ses. Dediginizi deneyerek yaptim ama bir sey farketmedi:/
Hocam sorun çözüldü mü bende Ağrıda yaşıyorum malum hava çok soğuk araç 2 yıldır bende geçen hafta ilk kez bu şekilde ses gelmeye başladı arka cam ile döşeme birleşim yerinden. Havalar ısınınca geçti mi.

Geri