Türkiye'de ki en iyi Honda bayii

Ynt: Türkiye'de ki en iyi Honda bayii

Kayseri bayii işi çözmüş lafa gelince benle de en çok konuşan bayi onlar oldu. Ama şu anda en çok şikayeti de Kayseri bayiinden duydum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[member=544]nakkaş[/member] Hocam ilk mesajınızda yazdığınız, hiç bir bayii ayıbı örterek satmaya cesaret edemez, bu büyük bir suçtur, ama hasarı belirterek indirim ile satış yapmalarında sakınca yoktur.

Yoğun araştırmalarım sonucu doğruluğunu %100 teyit edemesemde bazı bayilerin mikron değerlerinde bizzat serviste boyadıkları için fark edilmediğini düşünüyorum. Ama bunu hepsi yapıyor dersem iftiraya girer. Sadece benim görüşüm bu yönde.

[member=49]ewdal[/member] Hocam Plaza Toros'dan bahsediyorsunuz değil mi ?

ewdal

0

[quote author=nakkaş link=topic=1026.msg20287#msg20287 date=1416427452]
[member=49]ewdal[/member] Hocam Plaza Toros'dan bahsediyorsunuz değil mi ?
[/quote]

Evet ...

Dolu hasarında saçta göçük oluşur. Boya ile kapatamazsınız. Mutlaka macun çekilmesi ve boyanması gerekir.belli olsun istemiyorsanız boyasız göcük düzeltme işlemi yapılır. Ondada en mükemmel şekilde yapılsada ( eski aracım öyle yapılmıştı) çok dikkatli bakıldığında özellşkle ışık yandan geliyorsa dikkatli bakınca anlaşılır. Gündüz görmek imkansıza yakındır. Ama akşam üstü ışık kaportaya eğik düştüğünde göcük noktlarındaki ışık sapmaları (dalgalanmalarını) farkedersiniz.

snrsak

0

Hocam merhaba nasılsınız?
Yanılmıyorsam Akşehirdeydiniz siz.
Toroslar dan bende ciddi manada sıkıldım artık. en son bakımım için gittiğimde son konuşmam birdahaki bakıma burayı değil Ankarayı tercih edeceğim sözlerim oldu. Üşenmeden 360km yapıp Ankara da bakım yaptıracağım. Merak ettiğim en son bakıma ne zaman kaç km ve fiyat ne verdiniz, öğrenebilir miyim?

ewdal

0

Teşekkürler iyiyim. Siz de iyisinizdir inşallah.Kulu'dayım. Tabi Ankara Konya'dan daha yakın olduğu için Ankara tercihim oldu. Gerçi uzak olsa da Toros'a gitmezdim o ayrı.
En son bakıma 1 ay önce gittim. 30000 km bakımı. 430 TL aldılar. Tabi fiyat yanıltmasın. 30000 km bakımda bazı şeyler yok. Mesela lpg büyük filtre değişmiyor. Ayrıca polen filtresi de değişmedi. Gerek görülmedi. Önceki 20.000 km bakımda 540 TL ödemiştim LPG bakımı da dahil .
Her iki servis arasında fiyat olarak çok fark olmaz. Ancak hizmet , üslup, özellikle bekleme rahatlığı olarak Toros sınıfta kalır. Hatta okuldan atılır. Toros'ta arabayı bırakıyorsun. Bekleyecek sandalye bile yok. Ancak Ankara'daki servislerin bekleme salonları var ve gayet de şık :D
Tecrübe ve bilgi birikim açısından da kesinlikle Ankara servisleri Konya'ya göre daha işinin ehli.

Test sırasında bir depo benzin bitiren ustalara helal olsun :)
Oturduğum yerde güldüm okuyunca.

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

Aracınız
Arkadaşlar ben İstanbul Cem 'den aldım. Bayi olarak ta servis olarak ta son derece ilgililer. Pazarlıksa dibine kadar yaptık. Son derece nazikler. Ben arabaya alışana akadar saçma sapan sorularıma sabırla cevap verdiler. Ben en ufak bi yanlışlıklarını görmedim. Ama sonradan takılan yapıştılan parçalarda ya ben şansızım yada orda bu işi yapan arkadaşta bi eksiklik var. Cam rüzgarlığı açıldı yeniden yapıştırdık. Balık sırtı açıldı yeniden yapıştırdım. Spor body kit parçası olan sol yan maşpiyel açıldı ama fırsat bulup servise gidip yaptıramadım. Allah var çok iligili ve nazikler. herkese iyi forumlar.

Geri