Türkiye'de ki en iyi Honda bayii

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Trust

0
Aracınız
Önemi illaki var iyi bayinin ama burda kullanıcıyada is düşüyor hakkını araya bilmek gibi.

Önemi illaki var iyi bayinin ama burda kullanıcıyada is düşüyor hakkını araya bilmek gibi.

Durumda burda ortaya çıkıyo bayi iyi ise haklarımızı aramaya gerek kalmadan bize sunması gerek eğer biz o bayide hakkımızı aramaya çalışıyorsak o bayii zaten kötüdür.

Aracınız
Durumda burda ortaya çıkıyo bayi iyi ise haklarımızı aramaya gerek kalmadan bize sunması gerek eğer biz o bayide hakkımızı aramaya çalışıyorsak o bayii zaten kötüdür.

bayi ne koparırsam derdinde olduğu için gerisi onların umrunda değil.

Servis olarak Toros bir halta yaramaz. Sanayideki Honda ozel servisi daha kurumsal calisiyor. Garanti illeti yuzunden gidiyoruz mecburen.

Aracınız
Kadıköyde faruk usta var bütün arabalara bakıyor motoru olan herşeye desek yeridir. Adam THY'de uçak tamir ediyormuş sonradan dükkanını açmış. Uçağı düzelten adam bizim arabaları sesinden anlıyor desem yalan olmaz. Benim focus varken 2-3 usta gezdik 1000 ile 3500 tl arasında fiyat çıkardılar adam arabayı çalıştırdık 2 saniye sürmeden kapat dedi 150 tl ye işcilik dahil halletmişti :)

Garantisiz arabası olup istanbulda olan herkes gidebilir sadece fiyatta ucuz olsun diye vakıfbanktan geliyorum desin :)

JZG

0
10000 bakım için Balıkesire gitmiştim. Fiyat uygundu. Ama arıza, garanti gibi durumlarda nasıldır bilmiyorum. Bir de bekleme yeri Konya için yazılanların aynısı...

kara82

0
Aracınız
Diyarbakir hondada kazali araclara bakan yetkili ile gecenlerde biraz muhabbet ettim, son yillarda musteri memnuniyeti donuslerinde diyarbakir hep ikinci oluyormus. Birinci de urfa miydi adana miydi, oyle birsey...

Geri