Civic FC5 Üç ışık birden yandı?

Arkadaşlar aracı çalıştırdığımda üç ışık birden yandı. İlçede öğretmenim. Hafta sonu kurs var. İl merkezine gitmem zor. Neden olabilir bu durum.

Ekli dosyalar

• IMG_20200214_165456.jpg
    IMG_20200214_165456.jpg
    93.4 KB · Görüntüleme: 148
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracınız
Civic FB7 2015

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
En kötü ne olabilir hocam peki. Tek marşta sorunsuz alıyor. Sanki akü gibi gelmiyor ondan soruyorum

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
LPGye bağlı olabilir belki, bir süre benzinle kullanmayı deneyin isterseniz, ayrıca motor kaputunu da açıp soket-filtre yada bağlantılarda bir gevşeklik ya da oynama olup olmadığını kontrol edin bence.

Tamam hocam yarın ikisine de bakayım. Sensör vb olma ihtimali var mı
LPGye bağlı olabilir belki, bir süre benzinle kullanmayı deneyin isterseniz, ayrıca motor kaputunu da açıp soket-filtre yada bağlantılarda bir gevşeklik ya da oynama olup olmadığını kontrol edin bence.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bana elektronik bir arıza gibi geldi. Tesisatta ki temassızlıkta olabilir. LPG için sadece arıza lambası yansa mantıklı gelirdi. Arıza kodu öğrenince birşeyler söylenebilir. Anlaşılan sürüşü engelleyen ciddi bir arıza değil gibi.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Bana elektronik bir arıza gibi geldi. Tesisatta ki temassızlıkta olabilir. LPG için sadece arıza lambası yansa mantıklı gelirdi. Arıza kodu öğrenince birşeyler söylenebilir. Anlaşılan sürüşü engelleyen ciddi bir arıza değil gibi.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
En sağlıklısı yarın arıza koduna sokayım. Buraya da bilgiyi yazayım. Başka bir arkadaşımın başına gelirse faydalansın

Geri