Üç kamu bankasından araç kredisi paketi

Aracınız
Civic FC5 2018
Dün arkadaşım gaziantepten eco elegance lpg modelini 152 bin tl ye pazarlık etti ve kapora verdi...Makyajlı ve 0 km

Hondanın fiyat listesinde dikkatimi çekti. Eskiden var mıydı bilmiyorum.
Uygun fiyatta olanlara " ** " eklemişler, açıklaması ise " ** Özel kampanyalı fiyatlar olup kredi kampanyaları ile birleştirilemez." İçe siner donanımlı bi araç bahsedilen markalar arasında 150bin. tl ye ben araç bulamadım.
Aracımı en iyi fiyata satabilip üzerine bu bahsedilen yeni kredi ileçeksem, mevcut araç kredise ile farkı, 70bin kredi / 36 ay vade için 10bin tl avantajı var.
" ** " notunu ve beklenen zamları düşününce bence de iş heycana benziyor.

Aklıma takılan başka soru ise, Honda marka ama üretimi burada olmayan araçlar bu kapsam dışında olacak muhtemelen. Bu durumda seçenekler daha da daralıyor.
aynen öyle kredi kampanyası ile birleştirilemez. premium eco 127400 tl liste fiyatı . dersin ben bunu alıcam 1 ekimde 0,49-0,69 arası kredi kullanıcam (satış danışmanı içinden derki , bir uyanık sensin memlekette) olmaz derler bu kredi ile birleşemez bu kampanya

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar bu kredi kampanyasnı birisi tam olarak anlatabilir mi ? MErak ettiklerim

1- 120 bin TL kullanmak isteyen birisi honda civic'in en ucuz modelini dahi alamıyor mu ?
2- Diyelim adam 40 bin peşşin verecek gerisini 0.49 faizle kredi çekip civic eco elegance alabilir mi ?
3- Kampanya birleştirilmezden kasıt nedir ?
4- honda alacak olan kişi hiç 5 kuruş vermeden direk 120 bin çekebiliyor mu ?

Sorular birbirine benzer oldu ama siz tek cümle içinde cevaplayabilirsiniz.

Aracınız
Honda Jazz
Otv ındırımı gelmeden sadece ufak bır hareket olur ve bu yapılan dıger marka araclarada kotu bır durum olur

Aracınız
Civic FD6 2010
Konu henüz yeni ve bankalar kendi sitelerinde bu faiz oranlarını sitelerine girmediler. Aşağıda örnek bir hesap var , ancak bu biraz taraflı bir örnek. Yeni fazi oranının avantajını vurgulamak için mevcut araç kredilerinden yüksek faiz oranına sahip bir örenek ile kıyaslamış.(NTV)

1569826865459.png

Bu da bugün itibari ile Ziraat bankasının yukarıdaki ile aynı şartlardaki teklifi.
1569827173117.png

Sözcü' nün sitesinde mevcut araç kredisi için şöyle demiş, (Durum yine buna benzer olacaktır)

MEVCUT KREDİ KULLANIM KOŞULLARI NEDİR?
Nihai fatura değeri 120.000.TL'yi aşan otomobillerde, bedelin 120.000.-TL kadar olan kısmı için %70, 120.000.-TL'nin üstünde olan kısım için %50'sine kadar kredi kullandırılıyor.

Nihai fatura değeri 120.000 TL ve altında olan taşıt kredilerinin vadesi 60 ayı, nihai fatura değeri 120.000 TL'nin üzerinde olan taşıt kredilerin vadesi ise 48 ayı geçemiyor.

Firmalar zaten kampanyada olan modellerini bu uygulamanın dışında tutacaklardır. Bu kredi ile alınmak istenirse de araç için farklı bir fiyat verecektir.

Kampanya uygulaması piyasayı hareketlendirmek için psikolojik bir uygulama bence. Açıklamada yıl sonuna kadar diyor. Yıl 12 ay,ama sonu 3 ay kalmış :)) . Sıfır araçlarda zaten sezon sonu indirimleri de oluyordu. İlk başta da dediğim gibi, zaten araç almayı düşünenler için güzel olabilir, amabu uygulamadan önce düşünmeyenler boş yere borca girmesin derim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Stoktaki araçlara 2bin gelecek olanlara 6 bin zam gelmiş. Faiz ve ödeme planları kesinleşmiş. Vakifta 12 ay 80 bin 0.8 olabilirmiş vs.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ben tekrar bir ÖTV indirimi bekliyordum satışlara hareket kazandırmak için ama sanırım bu kez kredi imkanlarıyla hareketlendirmeye çalıştılar. Ama dediğiniz gibi fiyatları yükselttikleri için pek de bir anlamı kalmıyor düşük faizli kredilerin.

Sizce tekrar bir ötv indirimi gelir mi beklenilen satış rakamlarını yakalayamazlarsa?

Geri