Üye Sayısı

Ynt: Üye Sayısı

İnternet ortamlarinda biraz daha fazla reklami yapilirsa sayi cok kisa vadede 3 katina cikabilir :) instagram kullananlar acilmis olan civicturkey hesabini takibe alirsa resimlerdede #civicturkey yazilirsa sayi artabilir :D

Tapatalk

[quote author=Halil ayhan link=topic=260.msg2694#msg2694 date=1396021473]
İnternet ortamlarinda biraz daha fazla reklami yapilirsa sayi cok kisa vadede 3 katina cikabilir :) instagram kullananlar acilmis olan civicturkey hesabini takibe alirsa resimlerdede #civicturkey yazilirsa sayi artabilir :D

Tapatalk
[/quote]

Ben DH forumundan pm ile davetiye gönderiyorum ama en son şikayet etmislerdi tüm puanlarim bitti 3 hafta engellediler simdi acildi bakalım bos vaktimde tekrar davetiye gönderecem artik, instegram olayını pek bilmiyorum ama adminler dikkate alacaktir mutlaka :)

Hesap actilar saolsunlar cok ilgililer fakat ben haric takip eden olmadi :) bnde hesabimi yeni actim eski hesabim olsaydi takipci sayim fazlaydi etkili olurduda yenisinde cok kisi yok :( diger dediniz siteyi tam bilmiyorum dh nin acilimi nedir :D

Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Arkadaşlar,
Site yeni olduğu için google indexlenmesi biraz zaman aldı, gün geçtikçe google sitemizi sevmeye ve aramalarda yukarı çıkmamızı sağlıyor.
Reklam olayı konusunda evet biraz geride kaldık, sitenin oturması ve içeriklerle uğraşmaktan dolayı pek vakit ayıramadık, ama bundan sonrası için hep birlikte çabalayarak sitemizi daha iyi yerlere taşıyabiliriz.

Emekleriniz ve destekleriniz için hepinize teşekkür ederiz.

[quote author=Halil ayhan link=topic=260.msg2696#msg2696 date=1396023835]
Hesap actilar saolsunlar cok ilgililer fakat ben haric takip eden olmadi :) bnde hesabimi yeni actim eski hesabim olsaydi takipci sayim fazlaydi etkili olurduda yenisinde cok kisi yok :( diger dediniz siteyi tam bilmiyorum dh nin acilimi nedir :D

Tapatalk
[/quote]

DH yani Donanım Haber kavganın, gürültünün hiç bitmediği bir forum sitesi :)

[quote author=NoFeaR link=topic=260.msg2699#msg2699 date=1396025161]
Arkadaşlar,
Site yeni olduğu için google indexlenmesi biraz zaman aldı, gün geçtikçe google sitemizi sevmeye ve aramalarda yukarı çıkmamızı sağlıyor.
Reklam olayı konusunda evet biraz geride kaldık, sitenin oturması ve içeriklerle uğraşmaktan dolayı pek vakit ayıramadık, ama bundan sonrası için hep birlikte çabalayarak sitemizi daha iyi yerlere taşıyabiliriz.

Emekleriniz ve destekleriniz için hepinize teşekkür ederiz.
[/quote]

Rica ederim siz o kadar uğraşıp site kurdunuz, üye bulmayıda biz yapalim bari :)

Yeni üye oldum buraya. DH deki civic 12-14 forumunu takip ediyordum. Oradan gelen davet sonrası üye oldum. Güzel paylaşımlar olmuş, olmaya da devam ediyor.

Takipteyim.

Emeği geçenlere teşekkürler...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=aknasmub link=topic=260.msg2715#msg2715 date=1396173397]
Yeni üye oldum buraya. DH deki civic 12-14 forumunu takip ediyordum. Oradan gelen davet sonrası üye oldum. Güzel paylaşımlar olmuş, olmaya da devam ediyor.

Takipteyim.

Emeği geçenlere teşekkürler...

[/quote]

Hoş geldin Hocam, keyifli forumlar.

Teşekkürler... Hepimize iyi forumlar...

Geri