Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

Aracınız
Civic FC5 2020
Sırf deri koltuk olduğu için exe paketi tercih etmedim. Yazın terletir, kışın üşütür
Daha önce sadece exe paketlerde sunulan; hayalet gösterge, 7" multimedia, led farlar gibi özellikleri 2019 makyajlı Elegance eco'ya ekledikleri için Elegance tercih ettim.
Hocam bende aynı şekilde. Executive aracımla yazın uzun yola çıkarken koltuklara pamuklu yatak örtüsü geçirmiştim
Kışın ısıtma sayesinde pek sorun yaşamamıştım ama yazın yarım saatten fazla oturunca ciddi rahatsız ediyordu.
Benim Exe tercih etmeme sebebim ise Executive Plus yani Honda sensingli LPG' li model olsa hiç düşünmeden, deri koltuğu falan umursamadan onu alırdım ama malesef Honda sağolsun çıkarmadı Eco Exe + diye bir model.
Son olarak sadece Anahtarsız çalıştırmayı cidden arıyorum. Diğer markalarda ki gibi değil çok iyi çalışıyor FC5 in anahtarsızı, cebime koyup unuturdum.
Yeni araç alırken de kendi ihtiyaçlarımı göz önünde bulundurduğumda Exe tercih etseydim sadece anahtarsız çalıştırma için tercih edecektim. Arada 12-14 bin lira gibi farklar oluyordu günah dedim Elegance aldım.
Pişman mıyım asla değilim :)

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam bende aynı şekilde. Executive aracımla yazın uzun yola çıkarken koltuklara pamuklu yatak örtüsü geçirmiştim
Kışın ısıtma sayesinde pek sorun yaşamamıştım ama yazın yarım saatten fazla oturunca ciddi rahatsız ediyordu.
Benim Exe tercih etmeme sebebim ise Executive Plus yani Honda sensingli LPG' li model olsa hiç düşünmeden, deri koltuğu falan umursamadan onu alırdım ama malesef Honda sağolsun çıkarmadı Eco Exe + diye bir model.
Son olarak sadece Anahtarsız çalıştırmayı cidden arıyorum. Diğer markalarda ki gibi değil çok iyi çalışıyor FC5 in anahtarsızı, cebime koyup unuturdum.
Yeni araç alırken de kendi ihtiyaçlarımı göz önünde bulundurduğumda Exe tercih etseydim sadece anahtarsız çalıştırma için tercih edecektim. Arada 12-14 bin lira gibi farklar oluyordu günah dedim Elegance aldım.
Pişman mıyım asla değilim :)

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)
Adana'da yaşadığım için bizde uzun yola çıkmaya gerek yok. Otur - kalk sırtına bir kova su dökülmüş gibi oluyorsun. ?

@samuraiii hocam bence EXE almayıp çok fazla bir şey kaybetmemişsiniz inanın bana. EXE'deki multimedya sistemi de leş gibi. Çift taraflı klima birbirinden bağımsız değil, sadece solu yada sadece sağı açamıyorsunuz. Deri koltukların avantajı kadar dezavantajı da var. Sadece ön farlar ve jantlar ile ilgili bir kayıp var ama onları da eğer modifiye yapacaksanız halledebiliyorsunuz zaten. Mesela şu arabaya yaklaşık 7-8 bin lira masraf edilse ateş eder. bir bodykit bir de jant takımına bakar herşey. Arkaya da bi led şerit tamamdır =)

Exe daha lüks duruyor hocam ya , daha doğrusu farlar beni benden alan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Geri