Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

Aracınız
Civic FC5 2020
İki Civic' li olduk, çok şükür abim de teslim aldı aracını :)
Şu virüs olayları geçse de gezsek ufaklıklarla, otoparka bıraktık fotoğraflarından bakıyoruz IMG_20200328_145237.jpeg

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
İki Civic' li olduk, çok şükür abim de teslim aldı aracını :)
Şu virüs olayları geçse de gezsek ufaklıklarla, otoparka bıraktık fotoğraflarından bakıyoruz Ekli dosyayı görüntüle 257898

'?? ??? ???. (??????)
Hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun inşallah iki tane alınca fiyat ne oldu acaba sizinkide aynısı eco elegance ov beyaz diye hatirliyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkür ederim hocam cümlemize inşallah :)
Ben Marmara plazadan aldım Mart' ın ilk haftası İstanbul'daki sonuncu araca ben yetiştim diyebilirim .
Abimin aklında yoktu, ben teslim aldığımda karar verdi tüm bayilere sıraya yazıldı. İlk Cem bayi denk geldi.
Haliyle herhangi indirim söz konusu olmadı.
Hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun inşallah iki tane alınca fiyat ne oldu acaba sizinkide aynısı eco elegance ov beyaz diye hatirliyorum

'?? ??? ???. (??????)

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Fotoğraflara bakıyorum da şimdiki aklım olsa kesinlikle beyaz almazdım. Ya gider lacivert olanı alırdım ya da büyük ihtimalle açık gri olanı alırdım. Açık gri olan modele modifiyeyi çok yakıştırıyorum. Kırmızı bana fazla gösterişli geliyor o nedenle kırmızıyı pek sevemedim ama açık gri üstüne siyah modifiye parçaları gerçekten çok iyi duruyor. Bir de tamamı siyah olan civiclerde hoşuma gidiyor. Eklentiler siyah kendisi siyah tam bir Batmobil gibi oluyor. Kendi aracıma 18'lik jant takmayı düşünüyorum uzun zamandır ama bana biraz pahalı geldiği için takmadım henüz. Belki yazın 18'lik bir jant takabilirim. Konudaki civiclerin hepsi çok güzel çok hoş duruyor. Herkese keyifli sürüşler sağlıklı günler dilerim.

Fotoğraflara bakıyorum da şimdiki aklım olsa kesinlikle beyaz almazdım. Ya gider lacivert olanı alırdım ya da büyük ihtimalle açık gri olanı alırdım. Açık gri olan modele modifiyeyi çok yakıştırıyorum. Kırmızı bana fazla gösterişli geliyor o nedenle kırmızıyı pek sevemedim ama açık gri üstüne siyah modifiye parçaları gerçekten çok iyi duruyor. Bir de tamamı siyah olan civiclerde hoşuma gidiyor. Eklentiler siyah kendisi siyah tam bir Batmobil gibi oluyor. Kendi aracıma 18'lik jant takmayı düşünüyorum uzun zamandır ama bana biraz pahalı geldiği için takmadım henüz. Belki yazın 18'lik bir jant takabilirim. Konudaki civiclerin hepsi çok güzel çok hoş duruyor. Herkese keyifli sürüşler sağlıklı günler dilerim.

IMG_6976.JPG

Bende eskiye dönsem füme yada siyah arasında tercih yapardım . Ha birde exe paketten başkasını almazdım. Nasip

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri