Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

akif

0
Aracınız
Aracınız
Civic FC5 2020
Alperen hocam 41 kere maşallah mugen ekler çok tatlı olmuş tekrar hayırlı olsun. Araba önden nasıl oldu mugen ek önde de varsa merak ettim :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok teşekkür ederim Akif hocam, Allah razı olsun :)
Önden sadece kenarlarda flaplar var.

Otoparkı değiştirdim, girişi çok dik :(
Makyajsız aracıma yine mugen model olan ek taktığımda yere değerek geçiyordu. Bir gün unutup kıracağım diye bekliyordum :D

Araç ta yandan ve arkadan şişti ön taraf diğer taraflara nazaran sıska kaldı.
Ön liplerin kırılmazı çıkmış ön tarafa sislerin yanına gündüz LED i taktıracağım zaman kırılmaz lipte alacağım sıska kalıp sırıtmasın diye.

Makyajlı mugen ön ekin ve bahsettiğim Lip in uygulandığı araçların fotoğraflarını ekliyorum :)Screenshot_20200630_235303.jpegScreenshot_20200630_235316.jpeg

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

akif

0
Aracınız
Çok teşekkür ederim Akif hocam, Allah razı olsun :)
Önden sadece kenarlarda flaplar var.

Otoparkı değiştirdim, girişi çok dik :(
Makyajsız aracıma yine mugen model olan ek taktığımda yere değerek geçiyordu. Bir gün unutup kıracağım diye bekliyordum :D

Araç ta yandan ve arkadan şişti ön taraf diğer taraflara nazaran sıska kaldı.
Ön liplerin kırılmazı çıkmış ön tarafa sislerin yanına gündüz LED i taktıracağım zaman kırılmaz lipte alacağım sıska kalıp sırıtmasın diye.

Makyajlı mugen ön ekin ve bahsettiğim Lip in uygulandığı araçların fotoğraflarını ekliyorum :)Ekli dosyayı görüntüle 260238Ekli dosyayı görüntüle 260239

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Ön tarafa mugen ek yerine dediğiniz gibi kırılmaz lip takmak daha mantıklı hocam ön tampon orjinal halinde bile giriş çıkışlarda sürtmeye müsait çünkü. 17 jant, mugen arka ek, marşpiyel ve ön tampon altına da lip tamamdır aşırıya kaçmadan tatlı dokunuşlar fc5 için bence.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri