Usb deki sarkiları karıştırmak? (shuffle)

Arkadaslar usb ye bircok sarki atarak dinliyorum ancak araca her binisimde ayni sarkilari dinlemekten gina geldi ve kisa mesafe yol gidildiginde elle manuel olarak ileri ileri yapmak zorunda kaliyorum bu sarkilarin otomatik olarak karistirabilecegim bir yontem bilen var mi acaba

2014 elegance otomatik orjinal lpg

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar usb ye bircok sarki atarak dinliyorum ancak araca her binisimde ayni sarkilari dinlemekten gina geldi ve kisa mesafe yol gidildiginde elle manuel olarak ileri ileri yapmak zorunda kaliyorum bu sarkilarin otomatik olarak karistirabilecegim bir yontem bilen var mi acaba

Merhaba. Şarkıları karışık çalma (shuffle) ayarına ulaşabileceğiniz sayfayı gönderiyorum. Bu ayarlar usb den şarkı çalarken de geçerlidir.

87e07bbe788766e1e7fc0aa9faab714d.jpg

Bir başka yol
ıgo prımo navigasyon proğramı kullanıyorsanız;proğramda müzikçalar varsa condent içine music klasörü ekleyip müzikleri içine atıyorsunuz.ayarlardan karıştır yada tekrarla seçiyorsunuz. Bu özelliği navigasyon açık iken kullanabilirsiniz

Son düzenleme:
Geri