USB ile müzik dinlerken ekran kullanımı

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese merhaba,
Fc5 Exe modeli aracımda USB ye yüklediğim müzikleri dinlerken ekranda sadece karışık çalma ve şarkıyı yineleme özellikleri gözüküyor. Örneğin şarkının ilerleyişi gösteren bir çubuk, istediğin saniyeye çekme, vb. Özellikler göremiyorum ben. Şarkının adı bile tam yazmıyor ekranda sığmayan kısımları dışarda kalıyor. Koca ekran boşa duruyormuş gibi. Sizde de aynı mı yoksa ben mi bilmiyorum kullanmasını.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Herkese merhaba,
Fc5 Exe modeli aracımda USB ye yüklediğim müzikleri dinlerken ekranda sadece karışık çalma ve şarkıyı yineleme özellikleri gözüküyor. Örneğin şarkının ilerleyişi gösteren bir çubuk, istediğin saniyeye çekme, vb. Özellikler göremiyorum ben. Şarkının adı bile tam yazmıyor ekranda sığmayan kısımları dışarda kalıyor. Koca ekran boşa duruyormuş gibi. Sizde de aynı mı yoksa ben mi bilmiyorum kullanmasını.
Şarkının ilerlemesini gösteren çubuk ve saniye ilerletmek yok bu araçlarda benim bildiğim kadarıyla

Aracınız
Civic FB7 2012
2012 honda için konuşacak olursam saniye ilerletme var ve şu şekilde;

göğüsteki ileri-geri tuşlarına basılı tutuyorsunuz, bu sayede şarkı içerisinde ileriye sarıyor.

direksiyon üzerindeki ileri-geri tuşlarından birine basılı tutarsanız bu seferde klasör klasör ilerletiyor.

NoyanC

0
Çalan Şarkı Bilgisi Görüntüleme

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri