usb müzik dinleme

Aracınız
Civic FB7 2013
sayın arkadaşlar aracım 2016 model fc5 kasa honda civic araçta usb den müzik dinlerken birden müzik duruyor yani çalmamaya başlıyor ve üst menüye yönlendirip radyoya geçiyor.Nedeni ne olabilir. Saygılar

Aracınız
Civic FC5 2019
sayın arkadaşlar aracım 2016 model fc5 kasa honda civic araçta usb den müzik dinlerken birden müzik duruyor yani çalmamaya başlıyor ve üst menüye yönlendirip radyoya geçiyor.Nedeni ne olabilir. Saygılar

Şöyle örnek vereyim başıma gelen olaydan dolayı.
Bende 2009 Hyunbdai Acent Era vardı ilk sahibiydim.
Senin başına gelen olay gibi o aracımda başıma gelmişti.
İlk zamanlar bu sorun yoktu daha sonralarda yapmaya başladı. Flash bellek takılı olduğu halde müzik çaldığı esnada error verir radyoya geçiyordu.
İki sebebi olabilir diye düşünüyorum.
Birincisi Flash bellek bozulmuş olabilir(Bir ihtimal)
İkincisi ise flash belleğe müzik doldurduğun bilgisayarda virüs olma ihtimali,sonuçta flash belleğe de geçmiş olabilir.
Ben birinci ihtimali uyguladım bozulmuştur diye fakat yine de aynı sıkıntı devam etti.
Bunlardan dolayı şuanki Fc5 2019 exe eco aracımda bunları yapmıyorum.
Sadece Youtube ve Spotify kullanıyorum.

Aracınız
Civic FB7 2013
Şöyle örnek vereyim başıma gelen olaydan dolayı.
Bende 2009 Hyunbdai Acent Era vardı ilk sahibiydim.
Senin başına gelen olay gibi o aracımda başıma gelmişti.
İlk zamanlar bu sorun yoktu daha sonralarda yapmaya başladı. Flash bellek takılı olduğu halde müzik çaldığı esnada error verir radyoya geçiyordu.
İki sebebi olabilir diye düşünüyorum.
Birincisi Flash bellek bozulmuş olabilir(Bir ihtimal)
İkincisi ise flash belleğe müzik doldurduğun bilgisayarda virüs olma ihtimali,sonuçta flash belleğe de geçmiş olabilir.
Ben birinci ihtimali uyguladım bozulmuştur diye fakat yine de aynı sıkıntı devam etti.
Bunlardan dolayı şuanki Fc5 2019 exe eco aracımda bunları yapmıyorum.
Sadece Youtube ve Spotify kullanıyorum.
cevabınız için teşekürler

Aracınız
Civic FB7 2012
Daha öncede konusu geçti diye hatırlıyorum, bende de aynısı olmuştu. Radyo da traffic announcement (TA) açıksa arada bir radyoya geçiyor. Radyo menüsünden TA yı kapatabilirsiniz

Geri