USB'den müzik çalamıyorum

Aracınız
Merhaba, araç fb7 2012, bugün telefonumu usbye bağladım daha önce hyundai i20, kia ceed gibi arabalarda usbden taktığımda müziği açtığımda direk çalmaya başlamıştı ama honda da çalamıyorum usb yi taktığımda ipod bağlandı tarzı bişey diyor yukarda usb takılı olduğu gözüküyor ama müziği açtığımda telefondan çalıyor gözükmesine rağmen araba çalmıyor yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba, araç fb7 2012, bugün telefonumu usbye bağladım daha önce hyundai i20, kia ceed gibi arabalarda usbden taktığımda müziği açtığımda direk çalmaya başlamıştı ama honda da çalamıyorum usb yi taktığımda ipod bağlandı tarzı bişey diyor yukarda usb takılı olduğu gözüküyor ama müziği açtığımda telefondan çalıyor gözükmesine rağmen araba çalmıyor yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Aux tan bağlamayı denediniz mi?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bildiğim kadarıyla usb ile bağlantıyı bizim ülkede desteklemiyor. aux ile müzik dinleyebilirsiniz ama.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende daha önce tablet ve iphoneyi usb den bağlıyordum müzik atlatıyor ses yükseltip kısıyortu ama su anda yapmıyor 1 aydır aux kullanıyorum ama tekrar deniyceğim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aux henüz alamadım o yüzden usb yle çalarım hemde şarj olur siri de var hands free kullanırım diye düşünüyordum olmadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri