Uzaktan çalıştırma Modülü

Starline alarm diye bi reklam gormustum. Telefon istanbul avrupa yakasi idi. Cep telefonu ile kontrol ediliyordu.

Sercan

0
Aracınız
Hocam uzaktan çalıştırma modulüne bi ara bakmıştım ama yurt dışımdan baktım. 270$ fiyatı olunca vazgeçmiştim. Direkt civic içindi. Türkiyede bulamadığım için yarım bırakmıştım araştırmayı.

Hocam ben de bi ara araştırmıştım biraz daha pahalıya çıkmıştı benimki
Kumandası ve araca takılacak sistemler ayrı ayrı satılıyordu toplam 399$ fiyatı vardı fiyat yüksek olduğu için hiç girişmedim
kumandanın üzerinde lcd ekranda araba çalışırken klima ayarı aracın iç sıcaklığı gibi bilgileri de gösteriyordu 120metre menzilden aracı çalıştırıp kapatabiliyor diye yazıyordu özelliklerinde

Base

0
Hocam ben de bi ara araştırmıştım biraz daha pahalıya çıkmıştı benimki
Kumandası ve araca takılacak sistemler ayrı ayrı satılıyordu toplam 399$ fiyatı vardı fiyat yüksek olduğu için hiç girişmedim
kumandanın üzerinde lcd ekranda araba çalışırken klima ayarı aracın iç sıcaklığı gibi bilgileri de gösteriyordu 120metre menzilden aracı çalıştırıp kapatabiliyor diye yazıyordu özelliklerinde

Hocam link varmı acaba ?

Instagram.com/basestyle

Sercan

0
Aracınız

Base

0
Aracınız
ben yurtdisindayim ve burada uzaktan calistirma cok yaygin. kendi aracima henuz yaptirmadim ama 'bu kis idare eder seneye yaptiririm' xiye dusunuyorum. sikayeti olan duymadim. marka icon arkadaslara sorar buraya yazarim

Base

0
ben yurtdisindayim ve burada uzaktan calistirma cok yaygin. kendi aracima henuz yaptirmadim ama 'bu kis idare eder seneye yaptiririm' xiye dusunuyorum. sikayeti olan duymadim. marka icon arkadaslara sorar buraya yazarim

Ürün görsel ve detaylarını paylaşmanızı rica ederim bekliyorum

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri