Uzaktan çalıştırma Modülü

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Hocam uzaktan çalıştırma modulüne bi ara bakmıştım ama yurt dışımdan baktım. 270$ fiyatı olunca vazgeçmiştim. Direkt civic içindi. Türkiyede bulamadığım için yarım bırakmıştım araştırmayı.

Sadece kışın arabayı ısıtmak için değil aynı zamanda yazın arabayı soğutmak için kullanıyorum çocuğu olan ne demek istediğimi anlar:) kyron dizel aracıma taktırdım. Takma dahil fiyatı 180 tl orjinal araba anahtarımla kapı acmaya üstüste iki defa basınca araç çalışıyor isteğe bağlı çalıştığına dair korna yapıyor, farları yakıyor veya dörtlüleri yakıyor veya hepsinide yapabiliyor. Uzaktan aynı sekilde aracı kendi anahtarı ile durdurabiliyorsun. Durdurmazsan 10dk çalıştıktan sonra kendisi aracı durduruyor. Arabayı değistirecegin zaman gel sökelim digerine takarız dedi usta takması sokmeside kolay. Unutmadan cok soguk havalarda araba calısmaz ozellikle dizeller ilk calıstirmada calistiramaz ise 2nci calıstirmada 3 kez 3ncu calıstirmada 6 kez ısitma yapiyor Konya'da -15/-20derece bazen 3üncü kezde calıstirabildi.
Konya'da medicana'nın ordaki araba sanayinde Emre oto elektrik takıyor sanayini adı aklıma gelmedi.

Emre Oto Elektrik
https://goo.gl/maps/5XgcgV9BTzG2

Geri