Uzun cam rüzgarlığı Tavsiyeniz..?

Aracınız
Merhaba arkadaşlar resimde göndermiş olduğum civic deki ön kapıda kelebek canım üzerine gelen arka kapıda da kelebek cam üzerine gelen bu CAM RÜZGARLIĞI nı nereden bulabilirim? Markası nedir Yardımcı olursanız sevinirim. Zira baya bir firma ile görüştüm bulamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılarım ile

Merhaba arkadaşlar resimde göndermiş olduğum civic deki ön kapıda kelebek canım üzerine gelen arka kapıda da kelebek cam üzerine gelen bu CAM RÜZGARLIĞI nı nereden bulabilirim? Markası nedir Yardımcı olursanız sevinirim. Zira baya bir firma ile görüştüm bulamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılarım ile

Civic 2012 mugen cam ruzgarligi yazin sahibine ya da google amcaya cikar tonlarca hocam.

Aracınız
Civic 2012 mugen cam rüzgarlığı yazdım fakat maalesef satan kişiler ya uzun olmadığını söylüyor yada piyasa da ufak olan kısa olan modelleri gösteriyorlar.

Forumda bu uzun modeli kullanan arkadaşımız varsa nereden aldığını söylerse bende oradan satın alabilirim.

Teşekkürler

Civic 2012 mugen cam rüzgarlığı yazdım fakat maalesef satan kişiler ya uzun olmadığını söylüyor yada piyasa da ufak olan kısa olan modelleri gösteriyorlar.

Forumda bu uzun modeli kullanan arkadaşımız varsa nereden aldığını söylerse bende oradan satın alabilirim.

Teşekkürler
Bende var hocam da uzunu kisasi oldugunu sanmiyorum. Ben aksoytuning com dan aldim 70 liralik olanini. Gayet kaliteli.

Teşekkürler
Zaten aksoydaki urunun fotolarinda benim arac var.
220c49fec89f7909093812017ba7b4f9.jpg

Aracınız
Abi işte sendeki kısa olan ürün keleb canım sonuna kadar gelmiyor. Benim aracın eski sahibi uzun olandan almış 2 tanesi kırılmış sağ taraftaki çok kötü duruyor kısasını takıyorum açıkta kalan kısımlara bir müdahale yapamıyorum. Bu yüzden uzun olan modeli takarsam sorunum düzelmiş oluyor. Arabanın ayıbını örtecek yani.

Teşekkür ederim tekrardan.

emral

0
Aracınız
Servisten temin edebilirsin şimdilik,piyasaya uzun olanlardan daha açıklamıştır

Çorlu'dan selamlar

okan17

0
Ayni sorundan bende müzdaribim nereye baktiysam uzun olani bulamadim. Kisa olandan memnun musunuz?

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri