Civic FC5 Vites etrafındakı düğmelerin ışıkları yanmıyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Hocam konunuz aktif fakat aynı konudan tekrar açmayın. Diğer üyerimiz bir görsün sonra yorum yapanlar olacaktır. Biraz sabır.
> Aracınız yeni olduğu için aydınlatmalar sağlamdır diye düşünüyorum. O bölgedeki elektrik kablolarında veya sigortaya kadar olan tesisatta bir temassızlık olabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2017
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Hocam konunuz aktif fakat aynı konudan tekrar açmayın. Diğer üyerimiz bir görsün sonra yorum yapanlar olacaktır. Biraz sabır.
> Aracınız yeni olduğu için aydınlatmalar sağlamdır diye düşünüyorum. O bölgedeki elektrik kablolarında veya sigortaya kadar olan tesisatta bir temassızlık olabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Peki teşekkur ederim bekleyeyim bıraz

İyi günler. Problemliyken yani aydınlatması yanmazken ve yapıldıktan sonraki fotoğrafları varmı. Tam olarak nasıl yanmazken ki hali.

Aracınız
Civic FC5 2017
İyi günler. Problemliyken yani aydınlatması yanmazken ve yapıldıktan sonraki fotoğrafları varmı. Tam olarak nasıl yanmazken ki hali.
Malesef çekmedim şöyle diyim akşam vites etrafındakı tuşları vitesi neye attıgn gözükmüyodu klima tuşlarıda aynıydı tuşların içindeki ışıklar yanmıyordu şimdi aracın içi uzay mekiği gibi oldu ?

KUZEY

0
Aracınız
Selamınaleyküm konuyu uzun zamandır kendime dert edinmiştim. Çok uzun süren okumalar ve video izlemelerden sonra serviste garanti kapsamında panel değişimi dışında çözüm bulamadım. Yine YouTube'daki tüm yerli ve yabancı içerik üreticilerini izlememe rağmen konuyla ilgili bir video veya açıklama bulamadım. Sonunda paneli arkadaşımla birlikte sökmeye karar verdik, "hiç olmadı gider kazalı bir araçtan çıkma alırız diye düşündük." Sonunda turuncu LED'lerin yanmama sebebinin bir direncin soğuk lehim olmasından kaynaklandığını farkettik. Direnci biraz bastırarak sabitledik ve sorun çözüldü. Aynı sorunu yaşayan varsa videosunu çektim YouTube'a attım. Buradan da foto paylaşayım. Herkese iyi forumlar.IMG_20191228_162810.jpegIMG_20191228_163007.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selamınaleyküm konuyu uzun zamandır kendime dert edinmiştim. Çok uzun süren okumalar ve video izlemelerden sonra serviste garanti kapsamında panel değişimi dışında çözüm bulamadım. Yine YouTube'daki tüm yerli ve yabancı içerik üreticilerini izlememe rağmen konuyla ilgili bir video veya açıklama bulamadım. Sonunda paneli arkadaşımla birlikte sökmeye karar verdik, "hiç olmadı gider kazalı bir araçtan çıkma alırız diye düşündük." Sonunda turuncu LED'lerin yanmama sebebinin bir direncin soğuk lehim olmasından kaynaklandığını farkettik. Direnci biraz bastırarak sabitledik ve sorun çözüldü. Aynı sorunu yaşayan varsa videosunu çektim YouTube'a attım. Buradan da foto paylaşayım. Herkese iyi forumlar.Ekli dosyayı görüntüle 256187Ekli dosyayı görüntüle 256188

Ve aleykümselam. Cesaretiniz için sizi tebrik ederim. Bizimle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Selamınaleyküm konuyu uzun zamandır kendime dert edinmiştim. Çok uzun süren okumalar ve video izlemelerden sonra serviste garanti kapsamında panel değişimi dışında çözüm bulamadım. Yine YouTube'daki tüm yerli ve yabancı içerik üreticilerini izlememe rağmen konuyla ilgili bir video veya açıklama bulamadım. Sonunda paneli arkadaşımla birlikte sökmeye karar verdik, "hiç olmadı gider kazalı bir araçtan çıkma alırız diye düşündük." Sonunda turuncu LED'lerin yanmama sebebinin bir direncin soğuk lehim olmasından kaynaklandığını farkettik. Direnci biraz bastırarak sabitledik ve sorun çözüldü. Aynı sorunu yaşayan varsa videosunu çektim YouTube'a attım. Buradan da foto paylaşayım. Herkese iyi forumlar.Ekli dosyayı görüntüle 256187Ekli dosyayı görüntüle 256188

Güzel paylaşım ?

Geri