VSA işareti yerine ünlem işareti çıkıyor?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
2011 honda civic aracımda vsa yerin ünlem işareti çıkıyor ne yapmalıyım ?

Benim aracımda da aynı sorun olarak görmedim ben bunu. Vsa tuşuna basılı tutunca yanıyor , yine basılı tutunca sönüyor. Sizin aracınızda naparsanız yapın sürekli mi yanıyor ?

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FD6 2011
Benim aracımda da aynı sorun olarak görmedim ben bunu. Vsa tuşuna basılı tutunca yanıyor , yine basılı tutunca sönüyor. Sizin aracınızda naparsanız yapın sürekli mi yanıyor ?

06 HONDA 2234
daha önceleri basınca vsa çıkıyordu şimdilerde onun yerine ünlem çıkıyor basınca . basınca kapanıyor

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
daha önceleri basınca vsa çıkıyordu şimdilerde onun yerine ünlem çıkıyor basınca . basınca kapanıyor

Benim de aynı şekilde ama ben hiç problem olabileceği şeklinde yorumlamadım bunu. Ünlen işareti vsa devre dışı dikkatli ol gibi yorumladım. Umarım öyledir

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FD6 2012
Benim de aynı şekilde ama ben hiç problem olabileceği şeklinde yorumlamadım bunu. Ünlen işareti vsa devre dışı dikkatli ol gibi yorumladım. Umarım öyledir

06 HONDA 2234
Arkadaslar unlem isaterinin cikmasi bendede vardi o kapali anlamina geliyor kitapcikta okudum.sorun yok.iyi aksamlar.birazdan firsat bulursam arabaya iner fotosunu atarim.

Geri