WhatsApp Grubu

Merhaba arkadaşlar WhatsApp grubu kursak veya mevcutta varsa benide eklermisiniz yoksada kursak nasıl bir fikir olur ne dersiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

Sayfa Yönetim
Yönetici
Aracınız
Diğer Markalar
İletişim yolu forumdur. Bilgi akışı bütün üyelere yönelik olacak şekilde mobil uygulama geliştirildi bu yüzden.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocama katılmakla birlikte . O tarz şeyler ateşten gömlektir bir kişi yüzünden 20 kişiye küsersin. Burda sevgili gibisindir orada evli gibi ;)
(Biri çıkar golf 70 bin der bütün gunun mahvolur ne yediğinde anlarsın ne içtiğinden) 😂😂

[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocama katılmakla birlikte . O tarz şeyler ateşten gömlektir bir kişi yüzünden 20 kişiye küsersin. Burda sevgili gibisindir orada evli gibi ;)
(Biri çıkar golf 70 bin der bütün gunun mahvolur ne yediğinde anlarsın ne içtiğinden)
burada sevgili whatsapp da evli 🏻🏻🏻🏻

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
bende katılıyorum whatsppa gerek yok daha önce bir çok gruptada denen di sonu hep hüsran olur

(Biri çıkar golf 70 bin der bütün gunun mahvolur ne yediğinde anlarsın ne içtiğinden)
Ne güldüm be

2009 Civic FD6 Elegance Otomatik Prins'li

Aracınız
Burda olmak istiyorsan forum, burdan gitmek istiyorsan whatsupp

Selamın Aleyküm WhatsApp grubumuz varmı eğer yoksa WhatsApp Grubu oluşturalım ne dersiniz.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.