Yağ markası

Necip

0
2007 HONDA civic marka aracimin 10 bin bakımı geldi daha önce eneos 5w30 kullandım ama uzun yolda 1 litre yağ eksiltti . Ustaya sordum yağ kalitesinden kaynaklanır yada uzun yolda yakabilir dedi. Bu konuda basına böyle durum gelen varsa yazarsa sevinirim .

İstanbul’a geldim 10bin bakımı icin yetkili servise mi gideyim özel servise mi .?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eneos 5w30 Honda için en ideal yağdır yerinde olsam değiştirmem. Özel servise git yağı kendin al en azından için rahat olur

2007 HONDA civic marka aracimin 10 bin bakımı geldi daha önce eneos 5w30 kullandım ama uzun yolda 1 litre yağ eksiltti . Ustaya sordum yağ kalitesinden kaynaklanır yada uzun yolda yakabilir dedi. Bu konuda basına böyle durum gelen varsa yazarsa sevinirim .

İstanbul’a geldim 10bin bakımı icin yetkili servise mi gideyim özel servise mi .?

Bende 2010 fd6 için 5w30 eneos kullanıyorum honda için en uygun yağ markası daha önce 10w40 kullandıysan 5w30 a ilk geçişte eksikme yapar

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Bu arada Eneos yağa geçtiğinizde eksilme olmasının sebebi LPG. Bugün yaptığım yağ değişiminde usta lpg için en ideali mobil 1 için 5w30

Geri