Civic FK7 Yağmur Sensörü Nasıl Çalışıyor ?

ben bugün ilk defa kar yağışında deneme fırsatım oldu şu an için autonun çalışma hızı dengeli geldi.ama sağnak yağmurda test etmek gerekli tabiki,yazılımsal olmayıp sensörün doğru algılayamaması olabilir.

ben bugün ilk defa kar yağışında deneme fırsatım oldu şu an için autonun çalışma hızı dengeli geldi.ama sağnak yağmurda test etmek gerekli tabiki,yazılımsal olmayıp sensörün doğru algılayamaması olabilir.

Auto konumuna aldığında, yağış olmada dahi, silecekler çalışıyormu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Auto konumundayken bendede sıkıntı oluyo aracımın 2014 premium yağmur yokken çalıştığı da oluyo bazende sorunsuz çalışıyo . Bi tutarsızlık var sensörde yada yazılımsal olarak

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

halkadan hız ayarını değiştirdiğimde peryodu sıklaşıyor.ama dediğim gibi kar yağışıyla yağmurda farklılık gösterebilir.belki bende yaşayacağım aynı problemi.Şu sıralar Konyanın iklimi biraz enteresan gidiyor.İlk yoğun yağışta durumu buraya yazacağım

halkadan hız ayarını değiştirdiğimde peryodu sıklaşıyor.ama dediğim gibi kar yağışıyla yağmurda farklılık gösterebilir.belki bende yaşayacağım aynı problemi.Şu sıralar Konyanın iklimi biraz enteresan gidiyor.İlk yoğun yağışta durumu buraya yazacağım

Ben kapalı otoparkta denedim defalarca, hiç yağışsız ortamda yani ama sanki direk sileceği açmışım gibi çalışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri