Civic FK7 Yağmur Sensörü Nasıl Çalışıyor ?

arkadaslar bendeki sorun su sekilde: hafif yagmurda senson once normal calisiyor fakat birkac dakika sonra en dusuk ayarda da olsa yagmur cok az olmasina ragmen surekli calisiyor basina gelen var mi arac hb 2017

Aracınız
benimki de sapıtıyor arada. Bazen gayet düzgün çalışıyor,bazen de yağmur çiselerken en hızlı konumda çalışmaya başlıyor. Bende 10 bin bakımı bekliyorum baktırmak için.

Aracınız
arkadaslar bendeki sorun su sekilde: hafif yagmurda senson once normal calisiyor fakat birkac dakika sonra en dusuk ayarda da olsa yagmur cok az olmasina ragmen surekli calisiyor basina gelen var mi arac hb 2017

Aynısı bende de var. Ben bunu baya erken farkettim ama servise sormadım açıkçası. Az yağmurda açmıyorum auto yu. yağmurun hızı+ aracın hızı şeklinde mantığı mı diye de denedim ama çok düzgün çalışmıyor.

Açıkcası bu sensörse, biz niye yapıyoruz onun yapacağını ben anlamadım.
Bence sorunlu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün serviste sorunu hallettiler.
Akü kutup başını söküp 5 dk. Beklediker ve tekrar taktılar.
Sonrasında düzgün çalışmaya başladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sabah yağmur çişeliyordu, buradaki yorumlardan sonra denemek istedim. yağmur hızına göre orantılıydı çalışma hızı.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
sensörü nasıl devre dışı bırakıyoruz? dengesiz çalıştığı için manuel kullanmak istiyorum

Oguz6

0
Aracınız
[MENTION=9816]dogzilla[/MENTION] Kolu otomatik moddan bir tık yukarı kaldırın enteresan bu yağmur sensörlü üçüncü aracım hepsininde sensörü dengesiz çalıştı

Geri