Civic FK7 Yağmur Sensörü Nasıl Çalışıyor ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba, yağmur sensörünün saçmalaması ve ön park sensörünün yerli yersiz ötmesi sorunundan dolayı salı günü akşam aracı Ataşehir Damla'ya bıraktım, çarşamba öğlen aldım(parçalar için 15 gün kadar bekledim), ön panjur ve yağmur sensörü garantiden değişti ve sorun kalmadı. Bakımlarımı da orada yaptırdığım için sağ olsun arkadaşlar Honda ile gerekli yazışmaları hızlı bir şekilde yaparak hiç sorun çıkarmadan hallettiler. Bilginize.
Merhabalar,
Güzel haberler bizde mı oraya götürsek. Yağmur sensör zaten istediği gibi çalışıyor.
Servis formunu vs. Paylaşır mısınız
Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
Forumdan bir arkadasta yagmur sensorunu degistirtmis ve bir muddet sonra eski haline geldiginden bahsetmisti, sensor degisimi kesin cozum mu ben emin olamiyorum burada paylasinlara bakarak.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Rica ederim, evet yağmurlu havada test etme şansım oldu bir sıkıntı yok şimdilik. Ben sadece koldaki Auto'dan anlayabiliyorum:)

Aracınız
Bı kac arkadas yazmıs tı sensör sıgortasını takıp cıkarmıs tı galiba ve düzeldiğini soylemıs tı..hatta shangi sigorta oldugunu bıle ısaretlemıstı..baska deneyen oldu mu bılmuyorum ama ben sigorta kısmına dokunamadım korktum acıkcası yanlıs bısey yaparım dıye..

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bı kac arkadas yazmıs tı sensör sıgortasını takıp cıkarmıs tı galiba ve düzeldiğini soylemıs tı..hatta shangi sigorta oldugunu bıle ısaretlemıstı..baska deneyen oldu mu bılmuyorum ama ben sigorta kısmına dokunamadım korktum acıkcası yanlıs bısey yaparım dıye..

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba,
Ben yaptım ama işe yaramadı

Geri