Yakinda Tüp taktiran varmı

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı olsun. Hangi serisini taktırdınız? My11 mi? Sequent 32 mi? Piyasada My11 pek kalmadı ama fiyat uygunmuş. Ben geçen sene Mayıs ayında 600 Euro ya taktırmıştım. Bu da 3000 TL'ye denk geliyordu. İşletmesi ile birlikte 3500 TL'yi bulmuştu.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayırlı olsun. Hangi serisini taktırdınız? My11 mi? Sequent 32 mi? Piyasada My11 pek kalmadı ama fiyat uygunmuş. Ben geçen sene Mayıs ayında 600 Euro ya taktırmıştım. Bu da 3000 TL'ye denk geliyordu. İşletmesi ile birlikte 3500 TL'yi bulmuştu.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Brc comfort kit taktırdım ben fiyatı 2700₺ idi ancak bizim araçlara özel uygulanan yakıt gösterge modülü, manifoldu delmemek için gaz piposu, ve soketli enjeksiyon kablo demeti kullanıldığı için fiyat 3000₺ oldu.

Ayrıca enjektörler OMVL nin yıllardır kullandığı enjektörler, bilinen bir sıkıntısı yok yani, üstelik daha sessiz olduğu söyleniyor.
Atiker fiyatına 2 yıl garantili de olsa BRC tercih edilir.

Aracınız
Brc comfort kit taktırdım ben fiyatı 2700₺ idi ancak bizim araçlara özel uygulanan yakıt gösterge modülü, manifoldu delmemek için gaz piposu, ve soketli enjeksiyon kablo demeti kullanıldığı için fiyat 3000₺ oldu.

Ayrıca enjektörler OMVL nin yıllardır kullandığı enjektörler, bilinen bir sıkıntısı yok yani, üstelik daha sessiz olduğu söyleniyor.
Atiker fiyatına 2 yıl garantili de olsa BRC tercih edilir.
Keşke Atiker taktırsaydınız. 300 liranız cebinizde kalırdı.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben Brc bayiine güvendiğim için bu kiti taktırdım. Markanın önemi yok yani. 1.6 atmosferik araç sonuçta benim aracım. İstediğim marka LPG yi taktırıp uzun süre binmek için bu aracı aldım. Yoksa 1.5 HB sport düşünüyordum.

Aracınız
Benzer kit prins technomax serisi gibi.
Ben olsam 8-10 sene binilecek araca direk prins silverline taktırırdım. Depodan şamandıraya enjektörden regülatöre bütün parçaları prinsin kendi geliştirdiği malzemeleri çünkü.
Neyse herkese hayırlı olsun lpg dönüşümleri.
Önemli olan sorunsuz ve tasarruflu kullanmamız sonuçta.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri