Yakıt Göstergesi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba, bugün birşey dikkatimi çekti. Yakıt göstergesi çok mu hızlı düşüyor yoksa bana mı öyle geliyor? Bugün ışık yanıyordu tekrardan söndü tekrar yandı zemin düz olmasına rağmen. Ayrıca ışık yandığı anda kaç km daha yol gidebilirim?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Vtec 2 lerde şamandıra bir acayip. Değişkenlik arzediyor. Benim tecrübe ettiğim. Arabayı ilk çalıştırılma esnasındaki değer ile hareket halinde iken yarım çizgi yükseliyor. Bu Düzyol deneyimim hele bayır aşağı ve yukarı oldumu daha çok farkeder. Işık yanması kılavuzda 8 lt. den az Benzin kaldığını ifade ediyor. Aracınız lpgli ise 4'te biri dolu olmalı. Yakıt Pompası zarar görmesin diye. Buda 4 çizgi üstü anlamına geliyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Vtec 2 lerde şamandıra bir acayip. Değişkenlik arzediyor. Benim tecrübe ettiğim. Arabayı ilk çalıştırılma esnasındaki değer ile hareket halinde iken yarım çizgi yükseliyor. Bu Düzyol deneyimim hele bayır aşağı ve yukarı oldumu daha çok farkeder. Işık yanması kılavuzda 8 lt. den az Benzin kaldığını ifade ediyor. Aracınız lpgli ise 4'te biri dolu olmalı. Yakıt Pompası zarar görmesin diye. Buda 4 çizgi üstü anlamına geliyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Teşekkürler hocam. Aldığım araç sahibi değişim programından aracın yakıt deposunun değiştiğini söylemişti.Yok hocam LPG'li değil.

Son düzenleme:
Geri