Yakıt göstergesi

Aracınız
Arkadaşlar ben üç ay önce brc lpg takdırdım. Lpg de kullandıgım halde benzin değerlerini gösteren iki göstergelerde düşüyor biraz benzin alsam göstergeler normale dönüyor dogruyu gösteriyor. Tekrar yine lpg çalıştıgı halde benzin göstergeleri düşüyor.. bende benzin almadım iki gösterge birisi kırmızıya dayandı diğeri 0 km gösteriyor... içinde benzin oldugu halde bu şekilde neden gösteriyor ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okan17

0
Kronik hondanin lpg problemidir bu. Cunku aracin beyni benzin harciyormus gibi otomatikmen benzinden dusuyor. Ama arac lpg de gidiyor. Kontagi kapatip actiginizda gostergeler normale doner. Ya da benzini yari depo dolu olarak ayarlamaniz lazim. Emulatör denen bi parca ile bu ayarlaniyor. Son cikan yeni emulator ile lpg deposu gostergesi normal benzin deposuna baglaniyor. Lpg de giderken lpg miktarini benzin gostergesinde goruyosun. Ama fiyati servis yuksek fiyata satiyor 500 tl civari.bence hic gerek yok kontagi acip kapatin sorun cozulur.

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kronik hondanin lpg problemidir bu. Cunku aracin beyni benzin harciyormus gibi otomatikmen benzinden dusuyor. Ama arac lpg de gidiyor. Kontagi kapatip actiginizda gostergeler normale doner. Ya da benzini yari depo dolu olarak ayarlamaniz lazim. Emulatör denen bi parca ile bu ayarlaniyor. Son cikan yeni emulator ile lpg deposu gostergesi normal benzin deposuna baglaniyor. Lpg de giderken lpg miktarini benzin gostergesinde goruyosun. Ama fiyati servis yuksek fiyata satiyor 500 tl civari.bence hic gerek yok kontagi acip kapatin sorun cozulur.

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

10gündür. Sıfır gösteriyor benm kontak acıp kapatmayla nasıl oluyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okan17

0
Sifir araclarda uzerinde geliyor. Siz herhalde kendiniz lpg yi sonra taktirdiniz. Ayri olarak takiyorlar taktirdiginiz yere sorun

Geri